JOMA-sport
AP&P obchodní společnost s. r.o.
Zapa Beton Peroutka Zenitel město Kladno
Hlavní stránka
Výběr týmů
Sezóna 2004/2005
Sezóna 2003/2004
Sezóna 2002/2003
Některé odkazy na futsalové weby
Futsal - fifa.cz
Fotbal.cz Futsalmagazine.cz

LOGO FIFA-FUTSAL





mail to webmaster

SEZÓNA 2004/2005 2.LIGA FUTSALU ČECHY - ZÁPAD
1.kolo 2.kolo 3.kolo 4.kolo 5.kolo 6.kolo 7.kolo 8.kolo 9.kolo 10.kolo
11.kolo 12.kolo 13.kolo 14.kolo 15.kolo 16.kolo 17.kolo 18.kolo 19.kolo 20.kolo
21.kolo 22.kolo

Tabulka po 19.kole
PořadíTýmZápasyVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.Ebárna Boys Kladno191621105:5550
2.Car System Cheb191342101:6143
3.Indoss Plzeň191324112:4841
4.Arsenal Benešov19121688:6837
5.SELP Exchange Praha191117119:9334
6.K-Sport Jindřichův Hradec1984798:9228
7.2.FC Motáček Plzeň1982984:8226
8.Rohožník Letňany Praha19541064:8419
9.Mnichovo Hradiště19541090:11919
10.1.HFC Ústí n/L.19511390:9716
11.Atlantic Rakovník19431281:13315
12.Vojenské Lesy1900180:950


19.kolo
K-Sport Jindřichův Hradec-Rohožník Letňany Praha 6:4 (1:1)
Atlantic Rakovník-Arsenal Benešov5:9 (5:3)
Ebárna Boys Kladno-Indoss Plzeň 3:2 (2:1)
SELP Exchange Praha-2.FC Motáček Plzeň 3:5 (0:1)
1.HFC Ústí n/L.-Car System Cheb 5:12 (3:6)
zpět na tabulku

18.kolo
Mnichovo Hradiště-Car System Cheb 5:0 kont.
2.FC Motáček Plzeň-1.HFC Ústí n/L.8:5 (3:3)
Indoss Plzeň-SELP Exchange Praha 7:4 (4:2)
Arsenal Benešov-Ebárna Boys Kladno 3:5 (1:2)
K-Sport Jindřichův Hradec-Atlantic Rakovník 10:3 (2:2)
zpět na tabulku

17.kolo
Atlantic Rakovník-Rohožník Letňany Praha 6:2 (3:1)
SELP Exchange Praha-Arsenal Benešov1:4 (0:0)
Ebárna Boys Kladno- K-Sport Jindřichův Hradec 6:2 (3:2)
1.HFC Ústí n/L.-Indoss Plzeň 2:7 (2:1)
Mnichovo Hradiště-2.FC Motáček Plzeň 9:9 (1:3)
zpět na tabulku

16.kolo
Atlantic Rakovník-Ebárna Boys Kladno 5:13 (1:4)
Arsenal Benešov-1.HFC Ústí n/L 7:2 (4:1)
K-Sport Jindřichův Hradec -SELP Exchange Praha 4:4 (2:1)
Indoss Plzeň -Mnichovo Hradiště 11:1 (3:0)
Rohožník Letňany Praha-Car System Cheb 4:4 (1:2)
zpět na tabulku
15.kolo
Ebárna Boys Kladno-Rohožník Letňany Praha 6:3 (5:1)
SELP Exchange Praha-Atlantic Rakovník14:8 (5:2)
1.HFC Ústí n/L. -K-Sport Jindřichův Hradec 3:3 (2:1)
Mnichovo Hradiště-Arsenal Benešov 5:4 (2:2)
Car System Cheb-2.FC Motáček Plzeň4:1 (1:1)
zpět na tabulku
14.kolo
Rohožník Letňany Praha-2.FC Motáček Plzeň 3:3 (1:1)
Indoss Plzeň-Car System Cheb7:1 (3:1)
K-Sport Jindřichův Hradec -Mnichovo Hradiště7:6 (4:1)
Atlantic Rakovník-1.HFC Ústí n/L. 5:9 (1:4)
Ebárna Boys Kladno-SELP Exchange Praha4:2 (2:2)
zpět na tabulku
13.kolo
2.FC Motáček Plzeň-Indoss Plzeň 1:9 (1:2)
SELP Exchange Praha-Rohožník Letňany Praha6:4 (4:2)
Mnichovo Hradiště-Atlantic Rakovník 8:8 (6:1)
Car System Cheb-Arsenal Benešov 7:1 (5:0)
1.HFC Ústí n/L.-Ebárna Boys Kladno 2:4 (1:2)
zpět na tabulku
12.kolo
Rohožník Letňany Praha-Indoss Plzeň odloženo
Arsenal Benešov-2.FC Motáček Plzeň7:4 (2:2)
K-Sport Jindřichův Hradec -Car System Cheb 2:2 (1:2)
Ebárna Boys Kladno-Mnichovo Hradiště 6:4 (4:2)
SELP Exchange Praha-1.HFC Ústí n/L. 7:6 (4:3)
zpět na tabulku
11.kolo
1.HFC Ústí n/L.-Rohožník Letňany Praha 10:2 (5:1)
SELP Exchange Praha -Mnichovo Hradiště 12:6 (4:2)
Atlantic Rakovník- Car System Cheb 1:6 (1:1)
K-Sport Jindřichův Hradec-2.FC Motáček Plzeň5:3 (2:1)
Arsenal Benešov-Indoss Plzeň 4:3 (1:0)
zpět na tabulku

10.kolo
Rohožník Letňany Praha- Arsenal Benešov2:4 (2:1)
Indoss Plzeň-K-Sport Jindřichův Hradec 4:5 (3:2)
2.FC Motáček Plzeň-Atlantic Rakovník 10:3 (8:1)
Car System Cheb-Ebárna Boys Kladno3:9 (1:3)
Mnichovo Hradiště-1.HFC Ústí n/L. 9:8 (5:3)
zpět na tabulku

9.kolo
Mnichovo Hradiště-Rohožník Letňany Praha 4:4 (2:0)
SELP Exchange Praha- Car System Cheb 6:7 (:)
Ebárna Boys Kladno-2.FC Motáček Plzeň 7:4 (2:2)
Atlantic Rakovník-Indoss Plzeň3:6 (0:2)
K-Sport Jindřichův Hradec-Arsenal Benešov 5:6 (2:3)
zpět na tabulku

8.kolo
Rohožník Letňany Praha-K-Sport Jindřichův Hradec 6:4 (1:2)
Arsenal Benešov-Atlantic Rakovník5:0 (5:0)
Indoss Plzeň- Ebárna Boys Kladno 3:3 (1:1)
2.FC Motáček Plzeň-SELP Exchange Praha 7:3 (3:2)
Car System Cheb-1.HFC Ústí n/L. 9:6 (4:1)
zpět na tabulku

7.kolo
Mnichovo Hradiště-Car System Cheb 1:4 (0:1)
1.HFC Ústí n/L.-2.FC Motáček Plzeň6:1 (2:0)
SELP Exchange Praha- Indoss Plzeň 6:5 (3:2)
Ebárna Boys Kladno-Arsenal Benešov 4:3 (2:2)
Atlantic Rakovník-K-Sport Jindřichův Hradec 6:6 (3:4)
zpět na tabulku

6.kolo
Rohožník Letňany Praha-Atlantic Rakovník 7:3 (3:1)
Arsenal Benešov-SELP Exchange Praha1:8 (1:2)
K-Sport Jindřichův Hradec-Ebárna Boys Kladno 5:7 (3:5)
Indoss Plzeň-1.HFC Ústí n/L. 6:2 (4:0)
2.FC Motáček Plzeň-Mnichovo Hradiště 8:2 (3:1)
zpět na tabulku

5.kolo
Ebárna Boys Kladno- Atlantic Rakovník 9:0 (4:0)
1.HFC Ústí n/L-Arsenal Benešov3:4 (2:1)
SELP Exchange Praha -K-Sport Jindřichův Hradec 12:5 (7:2)
Mnichovo Hradiště- Indoss Plzeň 4:12 (0:5)
Car System Cheb-Rohožník Letňany Praha5:0 (3:0)
zpět na tabulku
4.kolo
Rohožník Letňany Praha-Ebárna Boys Kladno 4:4 (1:2)
Atlantic Rakovník-SELP Exchange Praha8:6 (3:2)
K-Sport Jindřichův Hradec -1.HFC Ústí n/L.7:2 (4:0)
Arsenal Benešov-Mnichovo Hradiště 7:4 (3:3)
2.FC Motáček Plzeň-Car System Cheb2:4 (2:1)
zpět na tabulku
3.kolo
2.FC Motáček Plzeň-Rohožník Letňany Praha 1:4 (0:1)
Car System Cheb-Indoss Plzeň5:5 (3:1)
Mnichovo Hradiště -K-Sport Jindřichův Hradec10:6 (5:2)
1.HFC Ústí n/L. -Atlantic Rakovník 9:3 (4:2)
SELP Exchange Praha-Ebárna Boys Kladno5:1 (2:0)
zpět na tabulku
2.kolo
Indoss Plzeň-2.FC Motáček Plzeň 4:2 (1:1)
Rohožník Letňany Praha-SELP Exchange Praha3:5 (1:2)
K-Sport Jindřichův Hradec -Vojenské Lesy 5:0 kont.
Atlantic Rakovník-Mnichovo Hradiště 4:4 (1:1)
Arsenal Benešov-Car System Cheb 5:5 (2:0)
Ebárna Boys Kladno-1.HFC Ústí n/L. 5:2 (1:1)
zpět na tabulku
1.kolo
Indoss Plzeň-Rohožník Letňany Praha 5:1 (2:0)
2.FC Motáček Plzeň-Arsenal Benešov5:4 (1:0)
Car System Cheb-K-Sport Jindřichův Hradec 8:6 (3:2)
Vojenské Lesy-Atlantic Rakovník 3:5 (1:2)
Mnichovo Hradiště-Ebárna Boys Kladno 3:4 (1:2)
1.HFC Ústí n/L.-SELP Exchange Praha 8:10 (4:5)
zpět na tabulku