JOMA-sport
AP&P obchodní společnost s. r.o.
Zapa Beton Peroutka Zenitel město Kladno
Hlavní stránka
Výběr týmů
Sezóna 2004/2005
Sezóna 2003/2004
Sezóna 2002/2003
Některé odkazy na futsalové weby
Futsal - fifa.cz
Fotbal.cz Futsalmagazine.cz

LOGO FIFA-FUTSAL







mail to webmaster

SEZÓNA 2002/2003 2.LIGA ČECHY - ZÁPAD
1.kolo 2.kolo 3.kolo 4.kolo 5.kolo 6.kolo 7.kolo 8.kolo 9.kolo 10.kolo
11.kolo 12.kolo 13.kolo 14.kolo 15.kolo 16.kolo 17.kolo 18.kolo 19.kolo 20.kolo
21.kolo22.kolo
Konečná tabulka 2.ligy "Západ":
 1. Ebárna Boys Kladno  22  14   5   3  114:66  47
 2. RSC Čechie Slaný    22  15   1   6  144:109 46
 3. Atlantic Rakovník   22  11   7   4  122:81  40
 4. Mnichovo Hradiště   22  11   5   6  155:116 38
 5. Indoss Plzeň        22  10   2   9   98:99  35
 6. Viktoria Žižkov B   22  10   4   9   86:106 34
 7. NH Plzeň            22   9   6   7   92:88  33
 8. Arsenal Benešov     22   8   4  10  117:101 28
 9. Letňany Praha       22   7   2  13   82:101 23
10. Draci Karlovy Vary  22   7   2  13  126:186 23
11. GS Příbram          22   6   2  14   88:133 20
12. Elfetex Plzeň       22   3   0  19   85:127  9


22.kolo
Ebárna Kladno - Elfetex Plzeň           8:3 (3:1)
Mnichovo Hradiště - Draci K.Vary       27:7 (11:4) 
Atlantic Rakovník - GS Příbram          5:7 (2:3) 
Arsenal Benešov - NH Plzeň              5:5 (3:2) 
Letňany Praha - Indoss Plzeň            4:2 (1:1) 
Viktoria Žižkov B - Čechie Slaný        7:9 (2:3) 

 21.kolo
Čechie Slaný  Ebárna Kladno             4:6 (0:3) 
Elfetex Plzeň - Mnichovo Hradiště      10:5 (1:3) 
Indoss Plzeň - Viktoria Žižkov B        7:8 (5:3) 
NH Plzeň - Letňany Praha                2:7 (1:2)
GS Příbram - Arsenal Benešov            6:5 (1:2) 
Draci K.Vary - Atlantic Rakovník        8:8 (4:6)


 20.kolo
Ebárna Kladno - Indoss Plzeň            5:0 (kontumace)
Viktoria Žižkov B - NH Plzeň            1:4 (1:1) 
Mnichovo Hradiště - Atlantic Rakovník   6:5 (3:4) 
Elfetex Plzeň - Čechie Slaný            5:7 (2:6) 
Letňany Praha - GS Příbram              5:7 (4:4) 
Arsenal Benešov - Draci K.Vary         10:5 (6:2) 

 19.kolo
NH Plzeň - Ebárna Kladno                3:4 ( : )
Čechie Slaný - Mnichovo Hradiště       10:6 (4:1)
Indoss Plzeň - Elfetex Plzeň            6:10(4:4)
GS Příbram - Viktoria Žižkov B          4:7 (2:3)
Draci Karlovy Vary - Roh.Letňany Praha  5:9 (3:5)
Atlantic Rakovník - Arsenal Benešov     3:2 (0:1)

 18.kolo
EB Kladno - GS Příbram                  7:5 (3:2)
Mnichovo Hradiště - Arsenal Benešov     6:7 (1:3)
Čechie Slaný - Indoss Plzeň             8:7 (1:0)
Elfetex Plzeň - NH Plzeň                2:3 (0:2)
Viktoria Žižkov B - Draci K.Vary        5:4 (2:0)
Roh.Letňany Praha  - Atlantic Rakovník  4:5 (1:2)


 17.kolo
Draci K.Vary - EB Kladno                9:8 (6:1)
Indoss Plzeň - Mnichovo Hradiště        7:4 (3:0)
NH Plzeň - Čechie Slaný                 4:2 (1:2)
GS Příbram - Elfetex Plzeň              6:7 (4:5)
Atlantic Rakovník - Viktoria Žižkov B   6:6 (2:5)
Arsenal Benešov - Roh.Letňany Praha     5:3 (3:0)


 16.kolo
EB Kladno - Atlantic Rakovník           2:2 (1:1)
Mnichovo Hradiště - Letňany Praha      10:7 (7:3)
Viktoria Žižkov B - Arsenal Benešov     6:4 (4:2)
Elfetex Plzeň - Draci K.Vary            4:7 (2:5)
Čechie Slaný - GS Příbram               9:0 (5:0)
Indoss Plzeň - NH Plzeň                 3:2 (2:1)

 15.kolo
Arsenal Benešov - EB Kladno             4:4  (3:2)
NH Plzeň - Mnichovo Hradiště            5:5  (3:1)
GS Příbram - Indoss Plzeň               3:10 (3:1)
Draci K.Vary - Čechie Slaný             6:8  (1:3)
Atlantic Rakovník - Elfetex Plzeň       5:3  (1:1)
Letňany Praha - Viktoria Žižkov B       2:2  (0:0)

 14.kolo
Ebárna Kladno - Rohožník Letňany Praha  3:2 (3:2) 
Mnichovo Hradiště - Viktoria Žižkov B  10:1 (5:0)
Elfetex Plzeň - Arsenal Benešov         3:7 (1:2)
Čechie Slaný - Atlantic Rakovník        5:7 (2:1)
Indoss Plzeň - Draci K.Vary             4:4 (2:2)
NH Plzeň - GS Příbram                   8:1 (4:0)


 13.kolo
Viktoria Žižkov B - Ebárna Kladno       4:4
GS Příbram - Mnichovo Hradiště          3:3 
Draci K.Vary - NH Plzeň                 6:8  
Atlantic Rakovník - Indoss Plzeň        4:4 
Arsenal Benešov - Čechie Slaný          6:8  
Letňany Praha - Elfetex Plzeň           4:3      

 12.kolo
Mnichovo Hradiště - Ebárna Kladno       2:2 (1:2) 
Elfetex Plzeň - Viktoria Žižkov B       7:9 (1:4) 
Čechie Slaný - Letňany Praha            5:2 (2:0) 
Indoss Plzeň - Arsenal Benešov          3:1 (2:1)
NH Plzeň - Atlantic Rakovník            0:7 (0:2)
GS Příbram - Draci K.Vary               7:12 (3:5)

 11.kolo
Elfetex Plzeň - Ebárna Kladno           1:4  (1:1)
Draci K.Vary - Mnichovo Hradiště        7:11 (2:6) 
GS Příbram - Atlantic Rakovník          7:12 (2:7) 
NH Plzeň - Arsenal Benešov              1:11 (1:5) 
Indoss Plzeň - Letňany Praha            2:1  (1:0) 
Čechie Slaný - Viktoria Žižkov B       10:3  (7:2) 


 10.kolo
Ebárna Kladno - Čechie Slaný            5:2 (2:0) 
Mnichovo Hradiště - Elfetex Plzeň      10:6 (5:5) 
Viktoria Žižkov B - Indoss Plzeň        1:5 (1:1) 
Letňany Praha - NH Plzeň                6:6 (2:3)
Arsenal Benešov - GS Příbram            4:6 (2:0) 
Atlantic Rakovník - Draci K.Vary       14:2 (5:0) 



 9.kolo
Indoss Plzeň - Ebárna Kladno            6:4 (3:1)
NH Plzeň - Viktoria Žižkov B            6:1 (2:0) 
Atlantic Rakovník - Mnichovo Hradiště   6:6 (4:4) 
Čechie Slaný - Elfetex Plzeň           10:9 (5:2) 
GS Příbram - Letňany Praha              5:3 (1:1) 
Draci K.Vary - Arsenal Benešov          6:8 (1:5) 

 8.kolo
Ebárna Kladno - NH Plzeň                3:0 (2:0)
Mnichovo Hradiště - Čechie Slaný        7:3 (4:0)
Elfetex Plzeň - Indoss Plzeň            1:3 (1:0)
Viktoria Žižkov B - GS Příbram          4:2 (0:0)
Roh.Letňany Praha - Draci Karlovy Vary  5:0 kont.
Arsenal Benešov - Atlantic Rakovník     3:5 (1:4)


 7.kolo
GS Příbram - Ebárna Kladno              2:4 (0:2)
Arsenal Benešov - Mnichovo Hradiště     5:7 (2:3)
Indoss Plzeň - Čechie Slaný             5:4 (4:2)
NH Plzeň - Elfetex Plzeň                6:2 (2:1)
Draci K.Vary - Viktoria Žižkov B        5:3 (3:1)
Atlantic Rakovník - Roh.Letňany Praha  10:1 (1:0)

 6.kolo
Ebárna Kladno - Draci K.Vary          16:1 (6:1)
Mnichovo Hradiště - Indoss Plzeň       7:2 (3:1)
Čechie Slaný - NH Plzeň                3:2 (3:2)
Elfetex Plzeň - GS Příbram             2:4 (1:2)
Viktoria Žižkov B - Atlantic Rakovník  1:1 (1:1)
Roh.Letňany Praha - Arsenal Benešov    4:3 (2:2)

 5.kolo
Atlantic Rakovník - Ebárna Kladno       6:2 (4:1)
Letňany Praha - Mnichovo Hradiště       3:5 (1:5)
Arsenal Benešov - Viktoria Žižkov B     4:6 (2:2)
Draci K.Vary - Elfetex Plzeň            8:3 (8:0)
GS Příbram - Čechie Slaný               4:7 (3:2) 
NH Plzeň - Indoss Plzeň                 9:3 (5:2)

 4.kolo
Ebárna Kladno - Arsenal Benešov         3:3 (2:2)  
Mnichovo Hradiště - NH Plzeň            5:5 (2:3)
Indoss Plzeň - GS Příbram               7:4 (1:2)
RSC Čechie Slaný - Draci K.Vary        11:3 (5:2)
Elfetex Plzeň - Atlantic Rakovník       1:3 (0:1)
Viktoria Žižkov B - Letňany Praha       5:2 (2:1)

 3.kolo
Letňany Praha - Ebárna Kladno           2:8 (0:3) 
Arsenal Benešov - Elfetex Plzeň         5:0 (2:0) 

Atlantic Rakovník - Čechie Slaný        4:5 (1:3)
Draci Karlovy Vary - Indoss Plzeň       7:6 (5:2)
Viktoria Žižkov B - Mnichovo Hradiště   7:5 (1:3)
GS Příbram - NH Plzeň                   2:2 (0:1)

 2.kolo 
Ebárna Kladno - Viktoria Žižkov B       5:2  (1:0)
Mnichovo Hradiště - GS Příbram          5:1  (1:0)
NH Plzeň - Draci K.Vary                 8:6  (4:4)
Indoss Plzeň - Atlantic Rakovník        3:1  (2:0)
Čechie Slaný - Arsenal Benešov          8:8  (8:5)
Elfetex Plzeň - Letňany Praha           1:3  (0:3)

 1.kolo
EB Kladno - Mnichovo Hradiště           7:3  (1:1)   
Viktoria Žižkov B - Elfetex Plzeň       4:2  (1:0)
Letňany Praha - RSC Čechie Slaný        3:6  (2:3)
Arsenal Benešov - Indoss Plzeň          8:6  (5:5)
Atlantic Rakovník - NH Plzeň            3:3  (1:1)
Draci K.Vary - GS Příbram               8:3  (3:1)