JOMA-sport
AP&P obchodní společnost s. r.o.
Zapa Beton Peroutka Zenitel město Kladno
Hlavní stránka
Výběr týmů
Sezóna 2004/2005
Sezóna 2003/2004
Sezóna 2002/2003
Některé odkazy na futsalové weby
Futsal - fifa.cz
Fotbal.cz Futsalmagazine.cz

LOGO FIFA-FUTSAL







mail to webmaster

SEZÓNA 2003/2004 1.UMBRO LIGA
1.kolo 2.kolo 3.kolo 4.kolo 5.kolo 6.kolo 7.kolo 8.kolo 9.kolo 10.kolo
11.kolo 12.kolo 13.kolo 14.kolo 15.kolo 16.kolo 17.kolo 18.kolo 19.kolo 20.kolo
21.kolo22.kolo

Složení dvojic pro play-off
Megas Frenštát pod Radh. - FK ERA-PACK Chrudim
Nejzbach Vysoké Mýto - SK Alfa Liberec
CC Jistebník - Helas Brno
TS Bakov nad Jizerou- Viktoria Žižkov
Tabulka po 22. kole	
                                Utkání 	   V  R  P       Skore    Body
 1. Megas Frenštát pod Radh.	 22	  15  0  7	113: 65	   45	
 2. Nejzbach Vysoké Mýto	 22	  12  7	 3	113: 57	   43 
 3. CC Jistebník		 22	  13  3  6  	 79: 55	   42
 4. TS Bakov nad Jizerou	 22	  11  7  4	 94: 64    40
 5. Viktoria Žižkov		 22	  11  2	 9	 75: 76    35
 6. Helas Brno    		 22	   9  7  6	103: 73	   34 
 7. SK Alfa Liberec		 22	  10  2 10      102: 131   32 
 8. FK ERA-PACK Chrudim		 22       10  1 11	 83: 74    31 

9. BENAGO MORA-TOP 22 7 4 11 72: 74 25 10. FC Mikeska Ostrava 22 7 3 12 56: 80 24
11. Ebárna Boys Kladno 22 5 2 15 71: 121 17 12. Pramen Havlíčkův Brod 22 3 0 19 56: 147 9
22.kolo Ebárna Kladno - Helas Brno 3:2 (2:2) Pramen Havlíčkův Brod - ERA-PACK Chrudim 2:7 (2:3) TS Bakov n.J. - BENAGO MORA-TOP 2:1 (0:0) Megas Frenštát pod Radh. - CC Jistebník 1:3 (0:0) Viktoria Žižkov - Alfa Liberec 3:7 (0:2) Nejzbach Vysoké Mýto - Mikeska Ostrava 10:1 (4:1) 21.kolo Mikeska Ostrava - Ebárna Kladno 7:5 (4:2) Alfa Liberec - Nejzbach Vysoké Mýto 4:3 (0:2) CC Jistebník - Viktoria Žižkov 2:3 (0:0) BENAGO MORA-TOP - Megas Frenštát p.R. 3:6 (0:2) ERA-PACK Chrudim - TS Bakov n.J. 0:3 (0:1) Helas Brno - Pramen Havlíčkův Brod 18:1 (6:0) 20.kolo Ebárna Kladno - Pramen Havlíčkův Brod 3:2 (2:0) TS Bakov nad Jizerou - Helas Brno 5:5 (1:2) Megas Frenštát p.R. - ERA-PACK Chrudim 4:2 (1:0) Viktoria Žižkov - BENAGO MORA-TOP 3:1 (1:1) Nejzbach Vysoké Mýto - CC Jistebník 10:1 (6:1) Mikeska Ostrava - Alfa Liberec 1:1 (1:1) 19.kolo Alfa Liberec - Ebárna Kladno 8:3 (2:1) Mikeska Ostrava - CC Jistebník 3:0 (2:0) BENAGO MORA-TOP - Nejzbach Vys.Mýto 0:3 (0:1) ERA-PACK Chrudim - Viktoria Žižkov 1:3 (0:2) Helas Brno - Megas Frenštát p.R. 4:1 (0:0) Pramen Havlíčkův Brod - TS Bakov n.J. 1:4 (0:2) 18.kolo Ebárna Kladno - TS Bakov nad Jizerou 5:1 (2:1) Megas Frenštát p.R. - Pramen Havl.Brod 13:2 (4:0) Viktoria Žižkov - Helas Brno 3:1 (2:0) Nejzbach Vysoké Mýto - ERA-PACK Chrudim 5:3 (1:1) Mikeska Ostrava - BENAGO MORA-TOP 4:2 (3:0) Alfa Liberec - CC Jistebník 3:1 (0:0) 17.kolo CC Jistebník - Ebárna Kladno 6:3 (2:2) BENAGO MORA-TOP - Alfa Liberec 3:8 (1:5) ERA-PACK Chrudim - Mikeska Ostrava 4:3 (2:2) Helas Brno - Nejzbach Vysoké Mýto 4:4 (2:2) Pramen Havlíčkův Brod - Viktoria Žižkov 3:7 (1:4) TS Bakov nad Jizerou - Megas Frenštát p.R. 7:3 (4:1) 16.kolo Ebárna Kladno - Megas Frenštát pod Radh. 3:5 (2:2) Viktoria Žižkov - TS Bakov nad Jizerou 3:3 (2:3) Nejzbach Vysoké Mýto - Pramen Havl.Brod 6:2 (2:0) Mikeska Ostrava - Helas Brno 2:4 (1:3) Alfa Liberec - ERA-PACK Chrudim 3:6 (2:2) CC Jistebník - BENAGO MORA-TOP 4:2 (2:0) 15.kolo BENAGO MORA-TOP - Ebárna Kladno 3:3 (2:1) ERA-PACK Chrudim - CC Jistebník 4:0 (1:0) Helas Brno - Alfa Liberec 6:1 (0:1) Pramen Havlíčkův Brod - Mikeska Ostrava 3:2 (1:1) TS Bakov n.J. - Nejzbach Vysoké Mýto 5:5 (3:3) Megas Frenštát pod Radh. - Viktoria Žižkov1 1:6 (6:2) 14.kolo Ebárna Kladno - Viktoria Žižkov 1:2 (0:1) Nejzbach Vys.Mýto - Megas Frenštát p.R. 7:4 (3:2) Mikeska Ostrava - TS Bakov nad Jizerou 3:5 (2:3) Alfa Liberec - Pramen Havlíčkův Brod 17:4 (6:2) CC Jistebník - Helas Brno 2:2 (0:1) BENAGO MORA-TOP - ERA-PACK Chrudim 6:3 (4:2) 13.kolo ERA-PACK Chrudim - Ebárna Kladno 7:1 (3:1) Helas Brno - BENAGO MORA-TOP 4:5 (0:3) Pramen Havlíčkův Brod - CC Jistebník 3:5 (2:3) Alfa Liberec - TS Bakov nad Jizerou 12:3 (5:2) Megas Frenštát p.R. - Mikeska Ostrava 3:1 (0:0) Viktoria Žižkov - Nejzbach Vysoké Mýto 3:3 (0:1) 12.kolo Ebárna Kladno - Nejzbach Vysoké Mýto 2:11(2:3) Mikeska Ostrava - Viktoria Žižkov 3:1 (2:1) Alfa Liberec - Megas Frenštát pod Radh. 5:3 (3:0) TS Bakov nad Jizerou - CC Jistebník 0:0 (0:0) BENAGO MORA-TOP - Pramen Havl.Brod 9:1 (3:1) ERA-PACK Chrudim - Helas Brno 3:9 (1:3) 11.kolo Helas Brno - Ebárna Kladno 7:4 (3:1) ERA-PACK Chrudim - Pramen Havlíčkův Brod 3:4 (2:3) BENAGO MORA-TOP - TS Bakov n.J. 2:2 (1:1) CC Jistebník - Megas Frenštát pod Radh. 4:3 (1:0) Alfa Liberec - Viktoria Žižkov 4:6 (1:2) Mikeska Ostrava - Nejzbach Vysoké Mýto 2:3 (0:2) 10.kolo Ebárna Kladno - Mikeska Ostrava 8:5 (3:0) Nejzbach Vysoké Mýto - Alfa Liberec 16:1 (9:0) Viktoria Žižkov - CC Jistebník 3:7 (2:2) Megas Frenštát p.R. - Benago MORA-TOP 4:2 (2:0) TS Bakov nad Jizerou - ERA-PACK Chrudim 4:3 (2:1) Pramen Havlíčkův Brod - Helas Brno 4:11(1:6) 9.kolo Pramen Havlíčkův Brod - Ebárna Kladno 8:3 (4:1) Helas Brno - TS Bakov nad Jizerou 3:3 (3:2) ERA-PACK Chrudim - Megas Frenštát p.R. 2:6 (1:2) BENAGO MORA-TOP - Viktoria Žižkov 5:3 (1:1) CC Jistebník - Nejzbach Vysoké Mýto 5:1 (4:0) Alfa Liberec - Mikeska Ostrava 4:5 (3:2) 8.kolo Ebárna Kladno - Alfa Liberec 4:4 (3:2) CC Jistebník - Mikeska Ostrava 3:3 (1:2) Nejzbach Vys.Mýto - BENAGO MORA-TOP 3:3 (2:0) Viktoria Žižkov - ERA-PACK Chrudim 2:5 (0:0) Megas Frenštát pod Radh. - Helas Brno 10:4 (7:2) TS Bakov nad Jizerou - Pramen Havl.Brod 6:1 (1:0) 7.kolo TS Bakov nad Jizerou - Ebárna Kladno 12:1 (8:1) Pramen Havl.Brod - Megas Frenštát p.R. 3:4 (3:1) Helas Brno - Viktoria Žižkov 3:1 (2:0) ERA-PACK Chrudim - Nejzbach Vysoké Mýto 1:1 (0:0) BENAGO MORA-TOP - Mikeska Ostrava 6:0 (0:0) CC Jistebník - Alfa Liberec 14:1 (6:0) 6.kolo Ebárna Kladno - CC Jistebník 1:5 (0:1) Alfa Liberec - BENAGO MORA-TOP 3:4 (1:1) Mikeska Ostrava - ERA-PACK Chrudim 2:1 (1:1) Nejzbach Vysoké Mýto - Helas Brno 1:1 (1:1) Viktoria Žižkov - Pramen Havlíčkův Brod 5:0 (1:0) Megas Frenštát p.R. - TS Bakov nad Jizerou 5:1 (2:0) 5.kolo Megas Frenštát pod Radh. - Ebárna Kladno 7:1 (4:1) TS Bakov nad Jizerou - Viktoria Žižkov 7:3 (4:2) Pramen Havl.Brod - Nejzbach Vysoké Mýto 2:8 (1:3) Helas Brno - Mikeska Ostrava 4:4 (2:1) ERA-PACK Chrudim - Alfa Liberec 14:1 (4:0) BENAGO MORA-TOP - CC Jistebník 3:5 (0:0) 4.kolo Ebárna Kladno - BENAGO MORA-TOP 5:4 (3:3) CC Jistebník - ERA-PACK Chrudim 5:0 (2:0) Alfa Liberec - Helas Brno 8:3 (1:3) Mikeska Ostrava - Pramen Havlíčkův Brod 3:1 (1:0) Nejzbach Vysoké Mýto - TS Bakov n.J. 4:4 (1:1) Viktoria Žižkov - Megas Frenštát pod Radh. 3:0 (2:0) 3.kolo Viktoria Žižkov - Ebárna Kladno 5:4 (1:0) Megas Frenštát p.R. - Nejzbach Vys.Mýto 4:1 (0:0) TS Bakov nad Jizerou - Mikeska Ostrava 5:0 (2:0) Pramen Havlíčkův Brod - Alfa Liberec 4:5 (0:0) Helas Brno - CC Jistebník 2:0 (1:0) ERA-PACK Chrudim - BENAGO MORA-TOP 3:2 (1:1) 2.kolo Ebárna Kladno - ERA-PACK Chrudim 5:6 (1:2) BENAGO MORA-TOP - Helas Brno 3:3 (2:2) CC Jistebník - Pramen Havlíčkův Brod 5:3 (2:1) TS Bakov nad Jizerou - Alfa Liberec 11:2 (4:1) Mikeska Ostrava - Megas Frenštát p.R. 1:2 (0:0) Nejzbach Vysoké Mýto - Viktoria Žižkov 4:2 (2:1) 1. kolo Nejzbach Vysoké Mýto - Ebárna Kladno 4:3 (0:2) Viktoria Žižkov - Mikeska Ostrava 5:1 (3:0) Megas Frenštát pod Radh. - Alfa Liberec 14:0 (3:0) CC Jistebník - TS Bakov nad Jizerou 2:1 (0:1) Pramen Havl.Brod - BENAGO MORA-TOP 2:3 (1:0) Helas Brno - ERA-PACK Chrudim 3:5 (2:1)