JOMA-sport
AP&P obchodní společnost s. r.o.
Zapa Beton Peroutka Zenitel město Kladno
Hlavní stránka
Výběr týmů
Sezóna 2004/2005
Sezóna 2003/2004
Některé odkazy na futsalové weby
Futsal - fifa.cz
Fotbal.cz Futsalmagazine.cz

LOGO FIFA-FUTSAL








mail to webmaster


SEZÓNA 2004/2005 KRAJSKÝ PŘEBOR - STŘEDOČESKÝ KRAJ
1.kolo 2.kolo 3.kolo 4.kolo 5.kolo 6.kolo 7.kolo 8.kolo 9.kolo 10.kolo
11.kolo 12.kolo 13.kolo 14.kolo 15.kolo 16.kolo 17.kolo 18.kolo 19.kolo 20.kolo
21.kolo 22.kolo

Tabulka po 17.kole
PořadíTýmZápasyVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.Ebárna boys Kladno "B"171700160:7551
2.Celtic Kladno171313154:9440
3.FC Jílové171304177:9439
4.PK Třebusice171304130:9039
5.FC Stochov17818121:10425
6.AFC Kralupy17728117:9223
7.1.DFK Slaný1771987:8222
8.Sokol Katusice1753989:14218
9.Rohožník Letňany Praha "B"175111122:17716
10.Dynamo Kladno17331175:9912
11.Alpina Slaný17321290:14511
12.Skalka Praha17101698:2063


18.kolo
PK Třebusice-Sokol Katusice: (:)
Ebárna boys Kladno "B"-AFC Kralupy4:4 (3:2 )
Skalka Praha-1.DFK Slaný: (:)
Dynamo Kladno-Alpina Slaný : (:)
Rohožník Letňany Praha "B" -Celtic Kladno: (:)
FC Jílové-FC Stochov : (:)
zpět na tabulku


17.kolo
Celtic Kladno-FC Jílové 13:9 (4:5)
Alpina Slaný-Rohožník Letňany Praha "B" 3:7 (2:3)
1.DFK Slaný -Dynamo Kladno 5:2 (2:1)
AFC Kralupy-Skalka Praha 18:7 (7:2)
Ebárna boys Kladno "B"-Sokol Katusice 10:5 (5:2)
FC Stochov -PK Třebusice 3:5 (2:4)
zpět na tabulku


16.kolo
PK Třebusice-Ebárna boys Kladno "B"6:10 (3:3)
Skalka Praha-Sokol Katusice 13:3 (3:1)
Dynamo Kladno-AFC Kralupy1:1 (0:0)
Rohožník Letňany Praha "B"-1.DFK Slaný 10:6 (4:2)
FC Jílové -Alpina Slaný 12:5 (4:4)
FC Stochov-Celtic Kladno 5:10 (3:3)
zpět na tabulku


15.kolo
Alpina Slaný-FC Stochov 4:11 (1:5)
1.DFK Slaný-FC Jílové5:6 (4:2)
AFC Kralupy-Rohožník Letňany Praha "B" 7:4 (3:1)
Sokol Katusice-Dynamo Kladno 7:4 (3:1)
Ebárna boys Kladno "B"-Skalka Praha 10:6 (6:1)
Celtic Kladno-PK Třebusice 5:7 (1:4)
zpět na tabulku


14.kolo
Dynamo Kladno-Ebárna boys Kladno "B" 2:4 (0:0)
PK Třebusice-Skalka Praha10:5 (5:3)
Rohožník Letňany Praha "B"-Sokol Katusice12:14 (3:5)
FC Jílové-AFC Kralupy 11:6 (2:1)
FC Stochov-1.DFK Slaný 7:6 (4:2)
Celtic Kladno-Alpina Slaný 9:2 (3:1)
zpět na tabulku


13.kolo
Alpina Slaný-PK Třebusice 1:11 (0:4)
1.DFK Slaný B- AFC Celtic Kladno6:8 (3:4)
AFC Kralupy n/Vlt.- FC Stochov17:6 (4:2)
Sokol Katusice -FC Jílové6:13 (2:5)
Ebárna boys Kladno "B" -Rohožník Letňany Praha "B" 21:3 (6:0)
Atletiko Skalka Praha -Dynamo Kladno 7:15 (4:7)
zpět na tabulku

12.kolo
PK Třebusice-Dynamo Kladno 6:5 (2:3)
Rohožník Letňany Praha 21 "B"-Atletico Skalka Praha10:6 (2:0)
FC Jílové-Ebárna boys Kladno "B" 6:7 (2:3)
FC Stochov-Sokol Katusice 12:1 (4:1)
Celtic Kladno-AFC Kralupy 6:4 (3:1)
Alpina Slaný -1.DFK Slaný "B"7:4 (2:2)
zpět na tabulku
11.kolo
PK Třebusice-1.DFK Slaný6:3 (3:2)
Alpina Slaný-AFC Kralupy3:5 (2:4)
Celtic Kladno-Sokol Katusice15:7 (9:2)
FC Stochov-Ebárna boys Kladno "B" 2:6 (1:3)
FC Jílové-Skalka Praha22:5 (9:4)
Rohožník Letňany Praha "B"-Dynamo Kladno 5:15 (1:5)
zpět na tabulku


10.kolo
PK Třebusice-Rohožník Letňany Praha "B"10:4 (1:1)
Dynamo Kladno-FC Jílové0:5 (0:1 )
Skalka Praha-FC Stochov6:16
Ebárna boys Kladno "B"-Celtic Kladno 6:4 (1:3)
Sokol Katusice -Alpina Slaný2:12
AFC Kralupy-1.DFK Slaný 2:6 (1:3)
zpět na tabulku


9.kolo
AFC Kralupy-PK Třebusice5:11 (1:7)
1.DFK Slaný-Sokol Katusice10:3 (4:2 )
Alpina Slaný-Ebárna boys Kladno "B"2:6 (0:5)
Celtic Kladno-Skalka Praha18:3 (7:3)
FC Stochov -Dynamo Kladno 3:1 (1:0)
FC Jílové-Rohožník Letňany Praha "B" 12:7 (6:5)
zpět na tabulku


8.kolo
PK Třebusice-FC Jílové6:12 (3:4)
Rohožník Letňany Praha "B"-FC Stochov6:9 (3:5 )
Dynamo Kladno-Celtic Kladno2:9
Skalka Praha-Alpina Slaný 8:10
Ebárna boys Kladno "B" -1.DFK Slaný4:2 (1:1)
Sokol Katusice-AFC Kralupy 3:3 (2:2)
zpět na tabulku


7.kolo
Sokol Katusice-PK Třebusice7:4 (3:3)
AFC Kralupy-Ebárna boys Kladno "B"1:8 (1:2 )
1.DFK Slaný-Skalka Prahanehrálo se
Alpina Slaný-Dynamo Kladno 9:9 (3:5)
Celtic Kladno -Rohožník Letňany Praha "B"15:13 (9:8)
FC Stochov-FC Jílové 6:7 (3:2)
zpět na tabulku


6.kolo
FC Jílové-Celtic Kladno4:5
Rohožník Letňany Praha "B"-Alpina Slaný15:8
Dynamo Kladno-1.DFK Slaný 2:4
Skalka Praha-AFC Kralupy4:15
Sokol Katusice-Ebárna boys Kladno "B" 3:4 (1:1)
PK Třebusice -FC Stochov 9:8 (4:5)
zpět na tabulku


5.kolo
Ebárna boys Kladno "B"-PK Třebusice9:2 (3:1)
Sokol Katusice-Skalka Praha12:5 ( : )
AFC Kralupy-Dynamo Kladno11:1 (3:1)
1.DFK Slaný-Rohožník Letňany Praha "B" 10:3 (3:1)
Alpina Slaný -FC Jílové 7:17 (1:11)
Celtic Kladno-FC Stochov 8:8 (4:3)
zpět na tabulku


4.kolo
FC Stochov-Alpina Slaný 9:4 (:)
FC Jílové-1.DFK Slaný4:2 (2:1)
Rohožník Letňany Praha "B"-AFC Kralupy3:10
Dynamo Kladno-Sokol Katusice 5:5 (3:1)
Skalka Praha-Ebárna boys Kladno "B" 11:17
PK Třebusice-Celtic Kladno 10:4
zpět na tabulku


3.kolo
Ebárna boys Kladno "B"-Dynamo Kladno 9:3 (5:1)
Skalka Praha-PK Třebusice3:16
Sokol Katusice-Rohožník Letňany Praha "B"4:4
AFC Kralupy-FC Jílové 6:8
1.DFK Slaný-FC Stochov 6:5
Alpina Slaný-Celtic Kladno 4:9
zpět na tabulku


2.kolo
PK Třebusice-Alpina Slaný 6:4 (2:3)
AFC Celtic Kladno-1.DFK Slaný B9:3 (3:1
FC Stochov- AFC Kralupy n/Vlt.6:2 (1:0)
FC Jílové -Sokol Katusice 11:1
Rohožník Letňany Praha "B"- Ebárna boys Kladno "B" 9:23 (1:10)
Dynamo Kladno-Atletiko Skalka Praha 6:5 (5:0)
zpět na tabulku

1.kolo
Dynamo Kladno-PK Třebusice 2:5 (0:1)
Atletico Skalka Praha-Rohožník Letňany Praha 21 "B"6:11(3:4)
Ebárna boys Kladno "B"- FC Jílové 7:5
Sokol Katusice-FC Stochov 6:5
AFC Kralupy -Celtic Kladno5:7
1.DFK Slaný "B"-Alpina Slaný 5:5
zpět na tabulku