LOGO FIFA-FUTSAL

mail to webmaster

Alpina Slaný - Ebárna Boys Kladno "B"

2 : 6 (0:5)

Závěrečný zápas letošního roku se vyvíjel celkem klidně. Vzhledem k tomu, že domácí odehráli celé utkání bez střídání byl vývoj skóre jen otázkou času. Poprvé se nám podařilo skórovat až v 10.minutě. Domácím pak začal docházet dech a do poločasu se nám podařilo zvýšit na 5:0. Kdo očekával, že druhá půle bude jen otázkou celkového počtu branek na účtu Alpiny ten se velice mýlil. Domácí se ještě více zatáhli do obranné ulity a do útoku se dostávali po dlouhých pasech na vysunuté hroty. Přesto se nám podařilo po dobře zahraném signálu zvýšit na z TK na 6:0. To však bylo poslední co se nám podařilo. Domácí toho sice už moc nenaběhali, ale měli v útoku nebezpečného Říčku, který po chybě obrany nejprve přihrávkou a poté skórováním stanovil celkové skóre na 6:2 pro Ebárnu. Je tedy škoda, že jsme si svým bezkrevným výkonem ve druhém poločase zkazili dobrý pocit z výsledku zápasu. Za zamyšlení stojí to, že soupeř vyhrál druhý poločas 2:1.

Martin Pergl

Sestava: Pergl - Kolářský, Trojan, Machač, Střihavka - Bureš, Junek, Tlustý, Vimr