LOGO FIFA-FUTSAL

mail to webmaster

FC Arsenal Benešov - Ebárna boys Kladno

3 : 5 (1:2)

Pro Ebárnu odvěký, nepříjemný soupeř v zápase solidní úrovně držel krok až do samého závěru. Začali jsme velmi dobře a po celý první poločas měli značnou převahu a mnoho šancí. První z nich proměnil svým již tradičním průnikem po narážečce s Machačem Veselý, 5.minuta 0:1. I dál jsme domácí tlačili a vytvářeli si šance. Bohužel opět jsme se trápili v jejich proměňování. Ty největší spálili postupně Josef Fujdiar, Holub, Machač a dvě také Šroba. Byl to však ve 14.minutě právě Šroba, který šťastně tečoval Holubovu střelu a ta skončila za zády dobře chytajícího brankáře Arsenalu 0:2. Zkušený Benešov využil jediné šance k tomu, aby se vrátil do zápasu. Mandu prostřelil v 17.minutě z úhlu Šmejkal a do kabin se šlo za stavu 1:2. Když domácí Šimáček ve 26.minutě zblízka vyrovnal na 2:2, začínalo se znovu. Naštěstí odpověď Fujdiara přišla ještě v téže minutě a opět jsme se tak ujali vedení, stav 2:3. Domácí otevřeli hru , ale šance si nevypracovali. Jen několik nebezpečně vypadajících střel z dálky. S těmi si však poradil dobře chytající Manda. My jsme měli několik velmi dobrých kontrů do otevřené obrany, ale opět jsme všemi trestuhodně pohrdli. Střelu Holuba do opuštěné branky vykopl z brankové čáry Šimáček. Ve 37.minutě přišel trest za neproměněné příležitosti a Rybka zblízka překonal Mandu, 3:3. Spravedlnost tentokrát nebyla slepá, protože Ebárna si vítězství určitě zasloužila. Chybělo 80 sekund do konce utkání, když kapitán Nový vystihl na půli rozehrávku Arsenalu a svůj protiútok nadvakrát proměnil, 3:4. Domácí začali hrát vabank, stylem vše do útoku a sekundu před vypršením hrací doby korunoval svůj dobrý výkon v celém zápase Machač, který zužitkoval přihrávku Holuba a do prázdné branky završil konečný stav na 3:5. Hráli jsme velmi slušně, jen škoda deseti tutových neproměněných šancí. To by se nám příští pátek, kdy doma hostíme druhý tým tabulky a stále s námi o postup bojující Indoss Plzeň. Zveme proto všechny naše věrné fanoušky na tuto futsalovou lahůdku. Budeme je potřebovat.