LOGO FIFA-FUTSAL

mail to webmaster

TJ TZ Atlantic Rakovník - Ebárna boys Kladno

5:13 (1:4)

V utkání šlo Ebárně o hodně. Bez zraněných Holuba, Vincence a Machače jsme měli trochu obavy, ale od začátku bylo patrné jaký rozdíl v tabulce oba týmy dělí. Kdeže loňské sněhy jsou, kdy Atlantic před dvěma lety patřil mezi štiky 2.ligy.
V 6.minutě jsme vedli 0:3, když se postupně trefili Tlustý, Šroba a Junek. Pak sice domácí snížili Šnídlem, ale naše zřejmá převaha přinesla ovoce na konci 16.minuty, kdy nám opět Junek vrátil uklidňující tříbrankový náskok do 2.poločasu 1:4.
Druhých 20.min se dohrávalo jen z povinnosti. Rakovník neunesl průběh zápasu a postupně inkasoval 9 branek. Zápas byl rozhodnutý, domácí obdrželi od nepřesných rozhodčích Hanzlíka a Matějky dvě ČK a z naší strany šlo o koncert, když se postupně trefili všichni hráči. Ve střeleckých hodech byl nejpilnější střelec večera Petr Junek, který nastřílel 6 branek. Protože i domácí proměnili dvě dlouhé penalty a dva rychlé brejky zastavil se brankový účet na divokém skóre 5:13!!
Ebárna zvítězila jasně a zaslouženě v utkání jehož jediným přínosem byli 3 povinné body do tabulky, kde si stále udržujeme uspokojivý náskok před závěrečnými rozhodujícími duely o postup do 1.ligy.