LOGO FIFA-FUTSAL

mail to webmaster

Car system Cheb - Ebárna boys Kladno

3:9 (1:3)

Na západě Čech se o víkendu hrálo o první místo ve 2.futsalové lize a lépe tento souboj dopadl pro středočechy, když si přivezli z dosud nedobytného Chebu všechny tři body. Ale vraťme se na začátek.
    Již od první minuty bylo zřejmé, že na sebe narazily dva kvalitní týmy a tak byl vidět kvalitní futsal s velmi dobrými individuálními výkony. Domácí chtěli mít hru ve své moci, ale kladenští dobrou taktikou tuto výhodu eliminovali, když na jejich nejlepšího hráče Speirla nasadili Marka, který jej přehrál ve všech směrech. Již v 5.minutě šli hosté do vedení Holubem, který využil pěkné přihrávky Šroby a dá se říci , že od tohoto okamžiku měli hru ve své moci. I když se domácím podařilo v 9.minutě vyrovnat. Kladenští stále hrozili rychlými protiútoky a jeden z nich mohl zakončit Zachariáš, ale ještě hledal lépe postaveného spoluhráče. To už ale neplatilo v 1ý.minutě kdy po přihrávce Marka právě již zmiňovaný Zachariáš trefil krásně pravou šibenici 2:1 z pohledu Ebárny. Ještě do poločasu zvýšil ve 20.minutě Marek po přihrávce Veselého, a to byl pro domácí velký psychický šok, ze kterého se již nedokázali vzpamatovat.
    Ve druhém poločase už bylo na hřišti jen jedno mužstvo, a to Ebárna. Bylo to vidět hned v 25.minutě kdy Marek zvýšil na 4:1 pro hosty. Domácí sice korigovali Svobodou na 4:2, ale vzápětí jim sebral vítr z plachet Müller, když po narážečce se Zachariášem zvýšil na 5:2. Ebárna nadále diktovala tempo hry a střídala rychlou kombinaci s účelným držením míče. To se opět projevilo ve 28.minutě, kdy spolupráce Marka s Holubem znamenala zvýšení na 6:2. Hned minutu poté Zachriáš prostřelil vše co mu stálo v cestě a zvýšil na 7:2. Domácí se ještě jednou prosadili v 36.minutě, kdy jinak výborného Mandu překonal Kamenický a snížil tak na 7:3. To už ale na celkovém výsledku nemohlo nic změnit. Navíc vzápětí prošel celým hřištěm Veselý a jeho průnik zakončil Junek na 8:3 pro Ebárnu. To ale nebylo vše, v poslední minutě uzavřel skóre Marek, když ve spolupráci s Holubem vyšachovali chebskou obranu a do prázdné branky stanovil konečné skóre na jasné vítězství kladenských 9:3.
    Vypadá to, že v Chebu hrálo jen jedno mužstvo, a to kladenská Ebárna, ale kdo tento zápas viděl musí uznat, že to tak doopravdy bylo. Hosté předčili domácí po všech stránkách a zaslouženě vyhráli.

Petr Hlaváč
Car system Cheb : Klier (Brtva) - Kamenický, Kratochvíl, Dočekal, Bláha, Cajthaml, Svoboda, Speirl, Beneš, Ščislák
Ebárna :Manda - Marek, Müller, Zachariáš, Vincenc -Veselý, Šroba, Junek, Holub
Trenér :Kolářský