LOGO FIFA-FUTSAL

mail to webmaster

Dynamo Kladno - Ebárna Boys Kladno "B"

2 : 4 (0:0)

Druhý zápas během víkendu ve stochovské hale nebyl tak jednoznačný jako ten páteční. Od začátku jsme sice měli převahu a soupeře jsme prakticky k ničemu nepustili, ale když jsme již překonali jinak skvěle chytajícího Šebu stála nejprve Růžičkovi v cestě tyčka a páteční střelec Junek nedokázal prostřelit bránícího hráče. Poločas tak skončil fotbalovým skóre 0:0. Ve druhém poločase pokračoval tlak Ebárny, který končil na zhuštěné obraně Dynama a když i brankář domácích pokračoval ve vynikajícím výkonu nedařilo se nám stále skórovat. Až ve 27.minutě se trefil sváteční střelec Kolářský. Po našem zvýšení Burešem na 0:2 se sice domácím podařilo vyrovnat, ale uklidnění přišlo po trefách Junka a Střihavky, který tak stanovil konečný stav na 2:4. Další vítězství se tentokrát nerodilo příliš snadno, ale předchozí výsledky Dynama a mýtus derby, ve kterém prý favorit nevyhrává, zřejmě zapracovali na strachování se o výsledek.