LOGO FIFA-FUTSAL

mail to webmaster

Ebárna Boys Kladno "B" - AFC Celtic Kadno

6 : 4 (1:3)

Druhé kladenské derby v sezóně nezačalo pro Ebárnu příliš šťastně. První změnu stavu zaznamenali hosté již v 6.minutě kdy skóroval Rác. Další šok pro domácí přišel v 9.minutě, kdy nejprve Jícha dorazil po tyčce Hvězdy a vzápětí Nachtigal nachytal domácí obranu a zvýšil na 3:0 pro hosty. První poločas by se ze strany Ebárny dal pojmenovat jako festival zahozených šancí, kdy po kombinacích až před branku Celticu nebyl nikdo schopen protrhnout střeleckou smůlu. Ve 13. minutě se to podařilo střelci víkendu Novému, který proměnil trestný kop. Do kabin se šlo za stavu 1:3 z pohledu Ebárny. I ve druhém poločase pokračovalo ostřelování branky Celticu. Bylo tak jen otázkou zda hosté vydrží vzdorovat tlaku domácích a hrozily tak už jen z rychlých protiútoků. Vynikající šance na snižení se nám naskytla ve 29.minutě kdy musel po 2.ŽK předčasně pod sprchy hostující Bernard. Přesilovku jsme však nezvládli a naopak po rychlém brejku zúročil Hvězda přihrávku Ráce 1:4. Do plného počtu hráčů poslal hosty snížením na 2:4 Bureš. Osudnou se pak pro hosty stala 32.minuta kdy se nám v rozmezí 29 sekund podařil nevídaný obrat a po trefách Nového, Fujdiara a Střihavky jsme otočili vývoj utkání. Šokovaní hosté se nezmohli na odpověď, zvláště když Nový ve 34.minutě stanovil z trestného kopu, skoro z poloviny hřiště, konečné skóre na 6:4 pro Ebárnu. Výsledkem tedy utkání skončilo stejně jako v pátek, ale za předvedenou hru a hlavně bojovnost si všichni hráči "B"týmu na rozdíl od pátečního výkonu "Áčka" zaslouží pochvalu.