LOGO FIFA-FUTSAL

mail to webmaster
Ebárna Boys Kladno "B" - Dynamo Kladno

9:3 (5:1)

Díky kolizi termínů velkého fotbalu a nemoci několika hráčů "A" mužstva se dá s nadsázkou říci, že v sobotu v Jindřichově Hradci nastoupilo B-mužstvo a v neděli širší kádr A-mužstva doplněný o stálice v sestavě Hlaváče a Kolářského, kteří si prožili krásný futsalový víkend, šest bodů ze dvou zápasů. Tomu také odpovídá konečný výsledek. Poklidný průběh utkání narušilo pouze vyrovnání Eisensteina na 1:1, když však vzápětí skóroval Nový z TK a do poločasu jsme zvýšili na 5:1, bylo rozhodnuto. Ve druhém poločase se už prakticky o nic nehrálo. Celkem vysoký počet diváků tak pobavilo pouze hlasité dirigování a komentování naprosto všech situací brankáře hostů Šeby a neustálé rozčilování se útočníka Zemana. Za zmínku ještě určitě stojí návrat obránce Bureše, kterým se vrátil do sestavy po těžkém úrazu a zlepšený výkon předsedy oddílu Čurdy.