LOGO FIFA-FUTSAL

mail to webmaster

Ebárna Boys Kladno "B" - TJ Sokol Katusice

10 : 5 (5:2)

Do zápasu jsme nastupovali jako favorit, čehož jsme využili a do 13.minuty jsme vedli již 5:0. Hosté měli několik šancí z protiútoků, ale nedařilo se jim je proměnit. Střeleckou smůlu či nemohoucnost protrhli až v 17.minutě a do poločasu ještě snížili na 5:2. I do druhého poločasu jsme nastoupili v odpočinkovém tempu, které jsme nasadili již ke konci 1.poločasu. Hosté toho využili a v 25.minutě snížili na 5:4. To už bylo na pováženou a tak nám nezbylo nic jiného než začít znovu hrát futsal jako na začátku utkání. To se podařilo a postupně jsme zvýšili až na 10:4, když poslední naši branku vstřelil sedm sekund před koncem Veselý, který protrhl střeleckou smůlu. Poslední slovo však patřilo benjamínkovi utkání teprve 14-ti letému Kloučkovi, který snížil na 10:5. Poslední dvě branky byli tedy spíš charitativní. Potěšující je, že jsme opět neztratili a může tedy dál pokračovat naše vítězné série.