LOGO FIFA-FUTSAL

mail to webmaster

Ebárna Boys Kladno "B" - PK Třebusice

9 : 2 (3:1)

Zápas vedoucích mužstev krajského přeboru přinesl jednoznačný výsledek pro favorita a i průběh utkání tomu odpovídal. Hosté sice hráli vyloženě na udržení nuly a prakticky vůbec se nepouštěli do ofenzívy a tak stav se měnil až v 7.minutě kdy se po narážečce s Müllerem prosadil Hlaváč. Na 2:0 pak zvyšoval Zachariáš a do půle ještě po snížení hostí na 2:1 upravoval Manda na 3:1.
   Po změně stran nechali domácí hosty přeci jenom více hrát, aby měli více prostoru v útoku, a to se také projevilo na skóre když čtyřmi brankami postupně zvýšil Zachariáš 7:2. Hostům se sice podařilo snížit, když na 6:2 střílel M.Kubín, ale hra byla stále pevně v moci domácích, kteří jak herně, tak fyzicky předčili soupeře. Konečnou podobu výsledku dali Müller a ve 39.minutě skórující Nový. V sestavě domácích se blýskl jako autor pěti branek navrátilec do sestavy Michal Zachariáš.