LOGO FIFA-FUTSAL

mail to webmaster

Ebárna Boys Kladno - Atlantic Rakovník

9:0 (4:0)

Atlantic Rakovník přijel do Kladna nabuzen poslední výhrou, kdy doma porazil do té doby vedoucí SELP Praha. Jenže na Kladně bylo vše jinak a od začátku bylo jasné, že domácí nechtějí připustit žádné komplikace.
Také se brzy ujali vedení brankou Holuba, když zúročil přihrávku Junka. Pak se na gól čekalo až do 12. minuty, kdy kombinaci zakončil střelou J. Machač. Hned ve 14. minutě P. Junek zvyšoval na 3:0 a ještě do poločasu opět J. Machač na 4:0. první půle celkem jasně vyzněla pro kladenské, kteří hosty vůbec nepustili do žádných šancí a co prošlo chytil brankář Manda.
Druhá půle byla ještě přesvědčivější než úvod a tak na 5:0 upravil T. Šroba po nahrávce Holuba, potom se na 10 minut odmlčel a ve 34. minutě zpečetil svůj dobrý výkon dvěma góly a tím dal svůj první hattrick v Ebárně (to bude drahé vzkazují spoluhráči). Ještě to nebylo všechno a D. Müller dal po pěkném uvolnění přízemní střelou osmý gól domácích a těsně před koncem z 10 m kopu uzavřel skóre na konečných 9:0 M. Nový.
Nechci soupeře podceňovat, ale na Kladně vážně nic nepředvedl i když se říká mužstvo hraje to co mu soupeř dovolí, a to kladenští potvrdili. Přesně plnili taktické pokyny, které jsme si řekli před zápasem a i koncovka byla kvalitní, tentokrát ač to neděláme rádi musíme mužstvo pochválit za předvedenou hru a zodpovědný výkon směrem dozadu, shodli trenéři domácích.