JOMA-sport
AP&P obchodní společnost s. r.o.
Zapa Beton Peroutka Zenitel město Kladno
Hlavní stránka
Naše výsledky
Soupisky
Statistiky hráčů
Komentáře
Kde hrajeme
Trocha historie
Kontakt
Fotogalerie
Diskuzní fórum
Některé odkazy na futsalové weby
Futsal - fifa.cz
Fotbal.cz Futsalmagazine.cz

LOGO FIFA-FUTSALmail to webmaster

Ebárna Boys Kladno - FC Mnichovo Hradiště

6 : 4 (4 : 2 )


   K úvodnímu zápasu druhé poloviny soutěže, přijelo do Kladna mužstvo z Mnichova Hradiště, které je aktuálně ohrožené sestupem. Podle toho se také odvíjel průběh utkání. Už od začátku bylo jasné, že hosté se soustředí jen na obranu a že žádný tempo futsal se hrát nebude. Jelikož dorazili jen s jedním hráčem na střídání.
   Kladenští měli od úvodu převahu, kterou hned v 7.minutě využili když M.Nový netradičně hlavou otevřel skóre. Průběh zápasu se neměnil a když P.Junek zvýšil ve 12.minutě na 2:0, vzápětí opět M.Nový už posunul stav na 3:0, a to ještě v 16. minutě T.Šroba technicky k pravé tyči upravil na 4:0 pro Ebárnu, zdálo se vše rozhodnuto. Jako by se však kladenští od tohoto okamžiku spokojili s výsledkem a průběhem utkání. Hosté se tak začali více osmělovat, odměnou jim za to byly ještě do poločasu dvě branky a tak celkem přijatelný výsledek 4:2.
   Ani druhá půle nebyla ze strany domácích žádná velká ofenzíva a toho hosté využili, vycítili tak šanci na bodový zisk. Naštěstí však ve 27.minutě zvýšil T.Šroba na 5:2, jenže domácí se opět nepoučili a přišla dvojnásobná změna skóre ve prospěch hostů a ve 36.minutě byl stav už jen 5:4 pro kladenské. Dá se říci, že hernímu trápení domácích udělal konec Holub, který ve 38.minutě dal konečnou podobu výsledku a tak Ebárna vyhrála po sotva průměrném výkonu 6:4.
   Tento zápas se domácím vydařil asi nejméně co se v této sezóně představili před vlastním publikem. A tak divákům, kteří se sešli v hojném počtu, patří o to větší dík, že vydrželi své mužstvo povzbuzovat až do konce a sledovat tak herní trápení Ebárny. Omluvu za páteční předvedený výkon mohou hráči divákům vyslovit v pátek 21.1.2005, kdy netradičně od 19:30 hostíme v boji o čelo tabulky ambiciózní SELP Exchange Praha. Věříme tedy, že si diváci cestu do hlediště opět najdou a že na nás po jednom nevydařeném zápase nezanevřou.


Petr Hlaváč

Sestavy:
Ebárna : Manda - Nový, Šroba, Junek, Holub -Hlaváč, Střihavka, Machač, Tlustý - Vimr
Trenér :Kolářský

Mn. Hradiště: Čížek - Kraus, Beran, Fencl, Zajíček, Michalík

Sled událostí: 7. Nový 1:0 (Šroba)
12. Junek 2:0 (Holub)
13. Hlaváč ŽK
14. Nový 3:0 (Vimr)
16. Šroba 4:0 (Junek)
18. Kraus 4:2 (Beran)
20. Beran 4:2 (Zajíček)
27. Šroba 5:2 (Nový)
30. Fencl 5:3 (Kraus)
34. Zajíček 5:4 (Kraus)
38. Holub 6:4