LOGO FIFA-FUTSAL

mail to webmaster

Ebárna Boys Kladno - FC Mnichovo Hradiště

6 : 4 (4 : 2 )

K úvodnímu zápasu druhé poloviny soutěže, přijelo do Kladna mužstvo z Mnichova Hradiště, které je aktuálně ohrožené sestupem. Podle toho se také odvíjel průběh utkání. Už od začátku bylo jasné, že hosté se soustředí jen na obranu a že žádný tempo futsal se hrát nebude. Jelikož dorazili jen s jedním hráčem na střídání.
   Kladenští měli od úvodu převahu, kterou hned v 7.minutě využili když M.Nový netradičně hlavou otevřel skóre. Průběh zápasu se neměnil a když P.Junek zvýšil ve 12.minutě na 2:0, vzápětí opět M.Nový už posunul stav na 3:0, a to ještě v 16. minutě T.Šroba technicky k pravé tyči upravil na 4:0 pro Ebárnu, zdálo se vše rozhodnuto. Jako by se však kladenští od tohoto okamžiku spokojili s výsledkem a průběhem utkání. Hosté se tak začali více osmělovat, odměnou jim za to byly ještě do poločasu dvě branky a tak celkem přijatelný výsledek 4:2.
   Ani druhá půle nebyla ze strany domácích žádná velká ofenzíva a toho hosté využili, vycítili tak šanci na bodový zisk. Naštěstí však ve 27.minutě zvýšil T.Šroba na 5:2, jenže domácí se opět nepoučili a přišla dvojnásobná změna skóre ve prospěch hostů a ve 36.minutě byl stav už jen 5:4 pro kladenské. Dá se říci, že hernímu trápení domácích udělal konec Holub, který ve 38.minutě dal konečnou podobu výsledku a tak Ebárna vyhrála po sotva průměrném výkonu 6:4.
   Tento zápas se domácím vydařil asi nejméně co se v této sezóně představili před vlastním publikem. A tak divákům, kteří se sešli v hojném počtu, patří o to větší dík, že vydrželi své mužstvo povzbuzovat až do konce a sledovat tak herní trápení Ebárny. Omluvu za páteční předvedený výkon mohou hráči divákům vyslovit v pátek 21.1.2005, kdy netradičně od 19:30 hostíme v boji o čelo tabulky ambiciózní SELP Exchange Praha. Věříme tedy, že si diváci cestu do hlediště opět najdou a že na nás po jednom nevydařeném zápase nezanevřou.