JOMA-sport
AP&P obchodní společnost s. r.o.
Zapa Beton Peroutka Zenitel město Kladno
Hlavní stránka
Naše výsledky
Soupisky
Statistiky hráčů
Komentáře
Kde hrajeme
Trocha historie
Kontakt
Fotogalerie
Diskuzní fórum
Některé odkazy na futsalové weby
Futsal - fifa.cz
Fotbal.cz Futsalmagazine.cz

LOGO FIFA-FUTSALmail to webmaster

Ebárna boys Kladno - K-SPORT Jindřichův Hradec

6:2 (2:1)


    Po třítýdenní přestávce opět začala II. futsalová liga a do Kladna přijel J.Hradec, který v soutěži hraje o záchranu.
    Hosté ale neponechali nic náhodě a k utkání s vedoucím mužstvem přicestovali kompletní a to i s trojicí Šilhan (brankář), Wimberský, oba bývalí futsaloví reprezentanti, Koubek, bývalý ligový fotbalista H.Králové. Zápas tím pádem už před svým začátkem sliboval kvalitní podívanou i pro 50 věrných fanoušků.
    Začátek už tradičně kladenským vyšel tak jak si představovali, hned ve 3. minutě dá se říci svým klasickým průnikem po pravé straně unikl Veselý a trefil nekompromisně 1:0 pro Ebárnu. Hosté ale nebyli nic dlužni a hlavně při pobytu Wimberského a Koubka na hřišti měla domácí obrana v čele s brankářem Mandou pohotovost.To stejně nestačilo, v 5. minutě právě hostující Holec po přihrávce Wimberského srovnal na 1:1. Po tomto vyrovnání přišly ale velké chvíle hostujícího brankáře šilhána, který přiváděl domácí střelce i lavičku do zoufalství. Postupně kryl nebezpečné střely Holuba, Müllera a Nového. Další velkou příležitost měl Fujdiar, ale z výhodné pozice přestřelil. To neplatilo v 15.minutě, když výbornou kombinaci na jeden dotek po ose Veselý, Šroba, Junek posledně jmenovaný proměnil opět v domácí vedení na 2:1. Do poločasu se stav už nezměnil, ale první dvacetiminutovka nabídla určitě nadprůměrný futsal díky oběma soupeřům.
    O přestávce nebylo domácím v kabině co vytknout a jediné na co byl kladen důraz byla koncovka. Druhý poločas začal velmi podobně jako první. Už ve 24. minutě unikl po pravé straně hřiště Fujdiar a zkušeně přehodil hostujícího brankáře 3:1.Odpověď na sebe nenechala dlouho čekat, pouze 20. vteřin a Koubek trestal chvilkovou nepozornost obrany i brankáře Ebárny a střelou z 12ti metrů snížil na 3:2. Naštěstí hned po 10. vteřinách pěknou přihrávku od Nového proměnil v gól s trochou štěstí Junek a kladenští vedli 4:2. O další změnu skóre se postaral hned za minutu Jos. Fujdiar, který se v zápase trefil podruhé po přihrávce Müllera a upravil na 5:2. V této fázi utkání se projevila lepší fyzická kondice domácích i technická vyspělost kladenských hráčů, ktří své 3gólové vedení kontrolovali a zbytečně nepřipouštěli nějaké zvrat v zápase, to ale neznamená, že se hosté smířili s tímto vývojem. Jejich herní projev byl velice sympatický a vůbec to nevypadá, že by měli mít sestupové starosti. Mezi střelce se ještě zapsal domácí Nový, který v 37.minutě uzavřel skóre zápasu na 6:2 a potvrdil tak další vítězství favorita. Dál totiž Ebárna vede tabulku II. futsalové ligy s 6ti bodovým náskokem před plzeňským Indossem, který bude naším dalším soupeřem v domácím prostředí. Před tím ale zajíždíme do Benešova, kde nás jistě nečeká lehký soupeř.

Jiří Kolářský

Sestavy
Ebárna :Manda - Nový, Müller, Veselý, Šroba - Jos. Fujdiar, Junek, Holub, Hlaváč Trenér: Hlaváč