LOGO FIFA-FUTSAL

mail to webmaster

Ebárna boys Kladno - K-SPORT Jindřichův Hradec

6:2 (2:1)

Po třítýdenní přestávce opět začala II. futsalová liga a do Kladna přijel J.Hradec, který v soutěži hraje o záchranu.
    Hosté ale neponechali nic náhodě a k utkání s vedoucím mužstvem přicestovali kompletní a to i s trojicí Šilhan (brankář), Wimberský, oba bývalí futsaloví reprezentanti, Koubek, bývalý ligový fotbalista H.Králové. Zápas tím pádem už před svým začátkem sliboval kvalitní podívanou i pro 50 věrných fanoušků.
    Začátek už tradičně kladenským vyšel tak jak si představovali, hned ve 3. minutě dá se říci svým klasickým průnikem po pravé straně unikl Veselý a trefil nekompromisně 1:0 pro Ebárnu. Hosté ale nebyli nic dlužni a hlavně při pobytu Wimberského a Koubka na hřišti měla domácí obrana v čele s brankářem Mandou pohotovost.To stejně nestačilo, v 5. minutě právě hostující Holec po přihrávce Wimberského srovnal na 1:1. Po tomto vyrovnání přišly ale velké chvíle hostujícího brankáře šilhána, který přiváděl domácí střelce i lavičku do zoufalství. Postupně kryl nebezpečné střely Holuba, Müllera a Nového. Další velkou příležitost měl Fujdiar, ale z výhodné pozice přestřelil. To neplatilo v 15.minutě, když výbornou kombinaci na jeden dotek po ose Veselý, Šroba, Junek posledně jmenovaný proměnil opět v domácí vedení na 2:1. Do poločasu se stav už nezměnil, ale první dvacetiminutovka nabídla určitě nadprůměrný futsal díky oběma soupeřům.
    O přestávce nebylo domácím v kabině co vytknout a jediné na co byl kladen důraz byla koncovka. Druhý poločas začal velmi podobně jako první. Už ve 24. minutě unikl po pravé straně hřiště Fujdiar a zkušeně přehodil hostujícího brankáře 3:1.Odpověď na sebe nenechala dlouho čekat, pouze 20. vteřin a Koubek trestal chvilkovou nepozornost obrany i brankáře Ebárny a střelou z 12ti metrů snížil na 3:2. Naštěstí hned po 10. vteřinách pěknou přihrávku od Nového proměnil v gól s trochou štěstí Junek a kladenští vedli 4:2. O další změnu skóre se postaral hned za minutu Jos. Fujdiar, který se v zápase trefil podruhé po přihrávce Müllera a upravil na 5:2. V této fázi utkání se projevila lepší fyzická kondice domácích i technická vyspělost kladenských hráčů, ktří své 3gólové vedení kontrolovali a zbytečně nepřipouštěli nějaké zvrat v zápase, to ale neznamená, že se hosté smířili s tímto vývojem. Jejich herní projev byl velice sympatický a vůbec to nevypadá, že by měli mít sestupové starosti. Mezi střelce se ještě zapsal domácí Nový, který v 37.minutě uzavřel skóre zápasu na 6:2 a potvrdil tak další vítězství favorita. Dál totiž Ebárna vede tabulku II. futsalové ligy s 6ti bodovým náskokem před plzeňským Indossem, který bude naším dalším soupeřem v domácím prostředí. Před tím ale zajíždíme do Benešova, kde nás jistě nečeká lehký soupeř.