LOGO FIFA-FUTSAL

mail to webmaster

Ebárna boys Kladno - Rohožník Praha 21

6:3 (5:1)

Tento zápas byl pro kladenské důležitý, jelikož potřebovali potvrdit cenné vítězství nad SELPem Praha v minulém kole. Podle momentálního postavení v tabulce byli domácí velkým favoritem, ale hosté přijeli do Kladna s defenzivní taktikou, která je pro každého soupeře nepříjemná.
    Utkání začalo zcela podle předpokladů, aktivita byla více na domácích hráčích a hosté se soustředili jen na pozornou obranu. Bezbrankový stav vydržel pouze do 3.minuty, kdy domácí J.Veselý průnikem po pravé straně a následnou střelou na delší tyč poslal Ebárnu do vedení. Druhý gól na sebe nenechal dlouho čekat a po krásné přihrávce A.Holuba zakončil celou akci T.Šroba 2:0. Hra se nadále odvíjela spíše před brankou hostů a jejich ojedinělé protiútoky likvidovala pozorná obrana. Další posun ve skóre zařídil opět J.Veselý po přihrávce P.Junka, v 8. minutě vedli domácí již 3:0 a plně kontrolovali průběh zápasu. Ještě do poločasu zvýšili kladenští své vedení a to v 15. minutě Jos. Fujdiarem na 4:0, když proměnil v gól přihrávku D.Müllera a hned minutu poté unikl M.Nový po levé straně a z brankové čáry našel přesně ve vápně D.Müllera pro kterého už nebyl problém zvýšit na 5:0. Chvilková nepozornost v obraně domácích ale umožnila hostům korigovat ještě do půle na 5:1.
    Druhý poločas byl sice na góly chudší, ale hra se stále odvíjela více před brankou hostů, to přineslo svůj užitek až ve 27. minutě, kdy rozehraný trestný kop D.Müllerem zakončil přesnou střelou pod břevno M.Nový. Po této vstřelené brance jako by opadla pozornost hráčů Ebárny, čehož ve 29. minutě využili hosté ke snížení skóre na 6:2. Do konce utkání zbývalo ještě 10.minut a v těch se dvakrát vyznamenal domácí brankář P.Manda. V 35. minutě chytil samostatný únik hostujícího Dvořáka, když perfektně zmenšil střelecký úhel a hned 2. minuty na to vyrazil střelu Sochora z bezprostřední blízkosti na roh a nedovolil tak soupeři udělat ze zápasu dramatickou koncovku. Těmito zákroky opět ukázal svojí výbornou dlouhodobou formu. Nic ani na tom nemění, že ve 39. minutě se podařilo hráčům z hostů upravit výsledek na konečných 6:3.
    V dalším kole jedeme na Stochov, kde své domácí zápasy hraje A.Rakovník, který je ohrožen sestupem. Tímto bychom chtěli své příznivce pozvat v pátek 4.2.2005 od 20.30 hod., aby přišli kladenské hráče povzbudit.