mail to webmaster

Ebárna boys Kladno - SELP Exchange Praha

4:2 (2:2)

V dlouho očekávaném vzájemném souboji dvou vedoucích týmů, byla pro Ebárnu ve hře ještě jedna důležitá motivační stránka, a to sice vědomí, že SELP je dosud jediným týmem, který dokázal naše mužstvo v letošním ročníku porazit.
   Proto jsme začali velmi aktivně a v prvních minutách měli herně navrch a k tomu několik šancí. Bohužel žádnou jsme neproměnili a přišel zákonitý trest. Velmi zkušený kádr soupeře v čele s Medynským, Kahudou, Macháčkem, Bičíkem, Kuruczem, či nejlepším hráčem hostů sparťanským Svátkem, potrestal naše zaváhání v útočné rozehrávce a po nádherném samostatném úniku přes celé hřiště prostřelil Mandu Kahuda, 6.min 0:1. Opět jsme měli více ze hry, Fujdiar nastřelil tyč, další šance neproměnili Junek, Holub a Machač. Přišla však další rána, když po Macháčkově rozehrávce ze signálu zvyšoval Kurucz ve 14.minutě už na 0:2. V této těžké chvíli pro celý tým jsme hráli aktivně, tlačili jsme se na obránce SELPu a přišla důležitá chvíle utkání, kdy velmi dobře hrající Nový odebral míč obránci, předložil ho jako na podnose Müllerovi a Ebárna byla zpátky ve hře - 16.minuta 1:2. V těchto minutách se začal hrát futsal nejvyšší kvality odpovídající postavení obou soupeřů. Hra nahoru dolů evidentně vyhovovala našim krásně a lehce se pohybujícím hráčům. Měli jsme velkou převahu a vyjádřil ji vyrovnáním, po střele Vincence hbitý Holub a v 17.minutě se začínalo od začátku 2:2.
   V přestávce jsme si v kabině řekli, že budeme pokračovat v rychlém přistupování k hráčům soupeře a hned v 21.minutě se to vyplatilo, kdy se opět Holub nádherně na hranici vápna nejen uvolnil, ale i zakončil krásnou střelou do šibenice 3:2. V té chvíli se ovšem ukázala pravá síla soupeře. Nejen, že zvedl hlavu a vyrovnal hru, ale vytvořil si i několik dobrých příležitostí. Nadšeně a týmově hrající Ebárna však tuto pasáž utkání zhládla na výbornou i díky několika suverénním zákrokům v pohodě chytajícího Mandy. Těžili jsme z rychlých protiútoků a o osudu utkání mohlo být po šancích Müllera, Junka, Fujdiara, či Machače dávno rozhodnuto. Přesto jsme naše výborné fanoušky ještě jednou potěšili, když po krásné rychlé akci Fujdiara završil svůj hattrick nejlepší hráč utkání mladíček Holub, 38.minuta 4:2.
   Tento velký obrat v náročném zápase nám dodá sebevědomí do dalších přetěžkých bojů o postup mezi futsalovou elitu. Ten nejbližší nás čeká již tento pátek od 20:30 na domácí palubovce přivítáme nepříjemného, starého známého soupěře, tým Rohožníku Praha. Naše věrné fandy opět srdečně zveme.