LOGO FIFA-FUTSAL

mail to webmaster

Ebárna Boys Kladno - 1. HFC Ústí n/L

5 : 2 ( 1 : 1 )

Potvrdit první vítězství z Mnichova Hradiště,to byl hlavní úkol kladenských v domácím představení proti nováčkovi z Ústí n.Labem.Už od začátku bylo vidět,že hosté přijeli hlavně bránit a do útočení se moc nepouštěli.Ebárna během první půle měla tak sedm gól.příležitostí,ale jak už to bývá,do vedení šli hosté,když v 6.min. hladce středem prošel Vosyka a střelou překonal domácího Mandu.I potom bylo domácí lepší,ale až ve 20.min. z trestného kopu vyrovnal Nový,když zúročil nahrávku Mullera. Do druhé půle kladenští nastouplili s odhodláním co nejdříve zápas rozhodnout a už ve 23.min. na to byla šance,když Ebárna kopala penaltu,ale Nový ji neproměnil.Hned ve 24.min. to ale Nový napravil a po přihrávce Veselého vedli domácí 2:1.Hra se i po této brance odehrávala převážně na půlce Ústí a ve 28.min. završil svůj dobrý výkon Nový,když po uvolnění před vápnem střelou pod břevno zvýšil svým třetím gólem na 3:1.Po této brance hosté začali hrát více dopředu,ale jejich pokusy likvidoval domácí brankář Manda.Ve 29.min. zvyšoval už P.Růžička na rozdíl třech gólů,když se uvolnil přes bránícího hráče a technickou střelou upravil na 4:1.Hosté ještě snížili Pohlem ve 33.min. na 4:2,když zakončili svojí kombinaci úspěšnou střelou.jenže poslední slovo měli kladenští,když rychlý protiútok založil perfektním výhozem Manda a Šroba byl u míče dříve než hostující brankář a do prázdné branky upravil na konečných 5:2.

Ebárna : Manda (Pergl) - Müller, Šroba, Růžička, Holub - Hlaváč, Spilko, Nový(C), Veselý

Trenér: Kolářský, Hlaváč

Sled branek: 6. Vosyka 0:1, 20. Nový 1:1, 24. Nový 2:1, 28. Nový 3:1, 29. Růžička 4:1, 33. Pohl 4:2, Šroba 5:2.