LOGO FIFA-FUTSAL

mail to webmaster

FC Mnichovo Hradiště - Ebárna Boys Kladno

3 : 4 ( 1 : 2 )

Na úvod druholigové soutěže zavítali kladenští do Mnichova Hradiště odkud se body jen tak lehce nevozí.
Domácí odehráli prakticky celý zápas s defenzivní taktikou, kdy ve své hale hráli na rychlé protiútoky a na své polovině výborně zhušťovali prostor ke střelbě. Od první minuty byli kladenští aktivnější a hra se převážně odehrávala před brankou domácích. Hosté se prosadili až v polovině 1.poločasu, kdy domácí při protiútoku ztratili míč a do otevřené obrany, když křížný pas Hlaváče potrestal přesným zakončením P.Růžička. Za další čtyři minuty to už bylo pro Ebárnu opět veselejší, když kombinaci Junek, Růžička zakončil druhý jmenovaný svým dalším gólem. Během 1.poločasu vyřešil několik ošemetných situací brankář kladenských P.Manda a když už se zdálo, že se do kabin půjde za stavu 2:0 pro Ebárnu, domácí rozehráli 14. sekund před koncem poločasu rohový kop a Beran svým prvním gólem potrestal chvilkovou nepozornost hostů 1:2.
Druhý poločas byl hodně podobný prvnímu a hosté nacházeli málo volného prostoru před brankou domácích, ale ve 26. minutě se prosadil J.Machač a pěknou patičkou zvýšil opět na dvoubrankový rozdíl. Ale hned vzápětí opět z rohového kopu domácí snížili Beranem na 2:3. Zaskočené hosty pak výrazně podržel brankář P.Manda když kryl samostatný nájezd domácímu Krausovi. Hra potom nebyla příliš pohledná, ale herní převaha hostů byla znatelná, tu také korunoval M.Nový, když se na pravé straně uvolnil přes obránce a střelou přes celou bránu zvýšil na 4:2 z pohledu hostů. Po této brance se domácí začali více osmělovat a po zbytečné ztrátě míče P.Růžičkou opět snížili na rozdíl jediné branky. Ze závěrečné útočné aktivity si domácí vypracovali ještě jednu velkou šanci, ale v závěru mohl za hosty ještě zvýšit D.Müller, ale 10m TK neproměnil.
Důležité první vítězství si tedy připsali kladenští. Jediné co je může později mrzet jsou zbytečné žluté karty pro Müllera a Růžičku, který si svou nedisciplinovaností pokazil jinak dobrý výkon. Ve druhém kole hostí Ebárna nováčka soutěže z Ústí nad Labem, utkání se hraje v pátek 24.9.2004 od 20:30 ve Sportovní hale u Sletiště.
Mn. Hradiště : Čížek - Kraus, Beran, Fencl Zajíček - Michalík
Ebárna : Manda - Trojan, Veselý,Machač, Nový - Hlaváč, Müller, Růžička, Junek

Sled branek: 12. Růžička 0:1, 16. Růžička 0:2, 20. Beran 1:2, 26. Machač 1:3, 27. Beran 2:3, 32. Nový 2:4, 35. Beran 3:4.