JOMA-sport
AP&P obchodní společnost s. r.o.
Zapa Beton Peroutka Zenitel město Kladno
Hlavní stránka
Naše výsledky
Soupisky
Statistiky hráčů
Komentáře
Kde hrajeme
Trocha historie
Kontakt
Fotogalerie
Diskuzní fórum
Některé odkazy na futsalové weby
Futsal - fifa.cz
Fotbal.cz Futsalmagazine.cz

LOGO FIFA-FUTSALmail to webmaster

Indoss Plzeň - Ebárna boys Kladno

3:3 (1:1)

   K utkání 2.ligy odjížděli kladenští oslabeni o nemocné Machače a Junka, ale také o Holuba a Vincence, kteří se "museli" rozloučit s fotbalovou sezónou v Budvarce. Jenže domácí měli také problémy se sestavou. A tak šance byli na obou stranách stejné.
   Od úvodu zápasu se hrál kvalitní futsal s množstvím šancí na obou stranách a tak diváci mohli být spokojeni. Hosté výbornou zataženou obranou pokrývali střed pole a nedovolili domácím rozvinout jejich kombinaci s velkým množstvím narážeček. A tak hned první nebezpečnou akci zakončila Ebárna brankou, když se pěkně uvolnil Nový a předložil Veselému nabídku ke skórování, ten neodmítl a pěkně utěšenou střelou pod břevno dostal Ebárnu do vedení. Domácí sice měli míč častěji, ale i tak žádné velké nebezpečí hostům nehrozilo, až v 18.minutě se prosmýkl obranou Královec a podél Mandy srovnal na 1:1. Do půle se stav nezměnil, ale koukat se bylo na co, zejména hosté předváděli rychlé protiútoky a jen díky domácímu brankáři se poločasový stav nezměnil. A to ještě Nový trefil ve 20.minutě tyč.
   Druhý poločas se hrál v podobném stylu jako ten první jen branek padlo více. Ve 22.minutě s námahou vyrazil Manda střelu Nádraskému a hned za minutu předvedl totéž brankař domácích po střela Šroby. Ve 32.minutě šli už domácí do vedení, když hosté pokazily rozehrávku uprostřed hřiště a domácí Tuček zakončil pěknou narážečku gólem, i když Manda střelu tečoval, ale vytlačit mimo tyče se mu ji nepodařilo 2:1. Za dvě minuty bylo vyrovnáno, a to po samostatné akci Veselého, když si přebral míč od brankáře Mandy a krásnou střelou ze 14-ti metrů vyrovnal na 2:2. Od té chvíle byli hosté lepší a daleko nebezpečnější, hrozili rychlými protiútoky a ten ve 39.minutě vyšel dokonale, když Vimr opět střelou z 9m překonal domácího brankaře a Ebárna šla do vedení 2:3. Jenže domácí si hned vzali oddechový čas a soustředili závěrečný tlak do poslední minuty, ale k jejich překvapení si žádný nevytvořili a kombinovali daleko od branky hostů. Až půl minuty před koncem, dá se říci, že zkaženou přihrávkou hodně šťastně vyrovnali, když jim nešťastnou tečí pomohl hostující Šroba a poslal Mandu k druhé tyči 3:3. To ale nebylo vše, 15 sekund před koncem se ocitl sám před domácím brankařem Veselý, ale přestřelil, na jeho omluvu je nutno ovšem dodat, že přihrávku dostal, za sebe. A tak utkání skončilo remízou, pravděpodobně zaslouženou, ale hosté vezou cenný bod.
   Dík za předvedenou hru patří všem kladenským, utkání tím pádem mělo vysokou kvalitu a na takové zápasy se pěkně dívá.

Petr Hlaváč

Sestavy:
Ebárna: Manda - Šroba, Veselý, Müller -Vimr, Nový, Hlaváč, Tlustý - Trenér :Kolářský
Indoss : Kolařík - Královec, Nádraský, Lukeš, Tříska, Zach, Jandoš, Tuček, Žilák

Sled událostí:
4. Veselý 0:1 (Nový)
18. Královec 1:1 (Zach)
32. Tuček 2:1 (Zach)
35. Veselý 2:2 (Manda)
39. Vimr 2:3 (Manda)
40. Královec 3:3 (Nádraský)