LOGO FIFA-FUTSAL

mail to webmaster

Indoss Plzeň - Ebárna boys Kladno

3:3 (1:1)

K utkání 2.ligy odjížděli kladenští oslabeni o nemocné Machače a Junka, ale také o Holuba a Vincence, kteří se "museli" rozloučit s fotbalovou sezónou v Budvarce. Jenže domácí měli také problémy se sestavou. A tak šance byli na obou stranách stejné.
   Od úvodu zápasu se hrál kvalitní futsal s množstvím šancí na obou stranách a tak diváci mohli být spokojeni. Hosté výbornou zataženou obranou pokrývali střed pole a nedovolili domácím rozvinout jejich kombinaci s velkým množstvím narážeček. A tak hned první nebezpečnou akci zakončila Ebárna brankou, když se pěkně uvolnil Nový a předložil Veselému nabídku ke skórování, ten neodmítl a pěkně utěšenou střelou pod břevno dostal Ebárnu do vedení. Domácí sice měli míč častěji, ale i tak žádné velké nebezpečí hostům nehrozilo, až v 18.minutě se prosmýkl obranou Královec a podél Mandy srovnal na 1:1. Do půle se stav nezměnil, ale koukat se bylo na co, zejména hosté předváděli rychlé protiútoky a jen díky domácímu brankáři se poločasový stav nezměnil. A to ještě Nový trefil ve 20.minutě tyč.
   Druhý poločas se hrál v podobném stylu jako ten první jen branek padlo více. Ve 22.minutě s námahou vyrazil Manda střelu Nádraskému a hned za minutu předvedl totéž brankař domácích po střela Šroby. Ve 32.minutě šli už domácí do vedení, když hosté pokazily rozehrávku uprostřed hřiště a domácí Tuček zakončil pěknou narážečku gólem, i když Manda střelu tečoval, ale vytlačit mimo tyče se mu ji nepodařilo 2:1. Za dvě minuty bylo vyrovnáno, a to po samostatné akci Veselého, když si přebral míč od brankáře Mandy a krásnou střelou ze 14-ti metrů vyrovnal na 2:2. Od té chvíle byli hosté lepší a daleko nebezpečnější, hrozili rychlými protiútoky a ten ve 39.minutě vyšel dokonale, když Vimr opět střelou z 9m překonal domácího brankaře a Ebárna šla do vedení 2:3. Jenže domácí si hned vzali oddechový čas a soustředili závěrečný tlak do poslední minuty, ale k jejich překvapení si žádný nevytvořili a kombinovali daleko od branky hostů. Až půl minuty před koncem, dá se říci, že zkaženou přihrávkou hodně šťastně vyrovnali, když jim nešťastnou tečí pomohl hostující Šroba a poslal Mandu k druhé tyči 3:3. To ale nebylo vše, 15 sekund před koncem se ocitl sám před domácím brankařem Veselý, ale přestřelil, na jeho omluvu je nutno ovšem dodat, že přihrávku dostal, za sebe. A tak utkání skončilo remízou, pravděpodobně zaslouženou, ale hosté vezou cenný bod.
   Dík za předvedenou hru patří všem kladenským, utkání tím pádem mělo vysokou kvalitu a na takové zápasy se pěkně dívá.