JOMA-sport
AP&P obchodní společnost s. r.o.
Zapa Beton Peroutka Zenitel město Kladno
Hlavní stránka
Naše výsledky
Soupisky
Statistiky hráčů
Komentáře
Kde hrajeme
Trocha historie
Kontakt
Fotogalerie
Diskuzní fórum
Některé odkazy na futsalové weby
Futsal - fifa.cz
Fotbal.cz Futsalmagazine.cz

LOGO FIFA-FUTSALmail to webmaster

FC Jílové - Ebárna Boys Kladno "B"

6 : 7 (2:3)


   Zápas dvou vedoucích mužstev krajského přeboru přinesl velké zvraty v průběhu skóre a přeci jenom zasloužené vítězství kladenských, kteří byli v utkání více aktivnější, ale popořadě.
   Už ve 4.minutě šli domácí do vedení, ale i tak hosté byli v úvodu lepším týmem a vyrovnali skóre až v 10.minutě Novým. Domácí, ale opět z rychlého protiútoku potrestali hrubou chybu v rozehrávce a vedli 2:1. Hosté si hned po této změně skóre vzali oddechový čas , který hned přinesl otočení stavu do půle na 3:2 pro hosty.
   Hned po půl minutě druhé půle už to bylo pro hosty 4:2 a vypadalo to na pohodový zápas. Jenže jakoby toto vedení kladenské až moc uklidnilo a než si uvědomili, že na hřišti nejsou sami, ale ještě i neporažený soupeř bylo to během pěti minut 6:4 pro domácí. I když aktivita byla stále na straně kladenských. Opět pomohl oddechový čas a začal velký obrat. V 34.minutě Tlustý snížil, o minutu později Růžička vyrovnal na 6:6 a domácí byli poloviční. V 37.minutě po dlouhé přihrávce na Růžičku zasáhl brankář domácích tak nekompromisně, že útočník hostů musel skončit na střídačce s podezřením na otřes mozku a gólman domácích v kabině za červenou kartu. Následný trestný kop úspěšně zahráli Nový se střelcem rozhodující branky Střihavkou a dali tak podobu konečnému výsledku na 7:6 pro Ebárnu. To znamená, že kladenští v soutěži neztratili zatím ještě ani jeden bod, jen tak dál!
   Svým výkonem opět přesvědčil v brance mladý Vošmík, který předvedl mnoho výborných zákroků.

Petr Hlaváč

Sestavy:
Ebárna:Vošmík - Hlaváč, Nový, Růžička, Tlustý - Trojan, Kolářský, Fujdiar Jaroslav, Střihavka

Sled událostí

4. D 1:0
10. Nový 1:1 (Růžička)
13. D 2:1
17. Kolářský 2:2
18. Hlaváč 2:3 (Růžička)
21. Hlaváč 2:4 (Nový)
22. D 3:4
23. D 4:4
27. D 5:4
28. D 6:4
34. Tlustý 6:5 (nový)
36. Růžička 6:6 (Hlaváč)
37. Střihavka 6:7 (Nový)