LOGO FIFA-FUTSAL

mail to webmaster

FC Jílové - Ebárna Boys Kladno "B"

6 : 7 (2:3)

Zápas dvou vedoucích mužstev krajského přeboru přinesl velké zvraty v průběhu skóre a přeci jenom zasloužené vítězství kladenských, kteří byli v utkání více aktivnější, ale popořadě.
   Už ve 4.minutě šli domácí do vedení, ale i tak hosté byli v úvodu lepším týmem a vyrovnali skóre až v 10.minutě Novým. Domácí, ale opět z rychlého protiútoku potrestali hrubou chybu v rozehrávce a vedli 2:1. Hosté si hned po této změně skóre vzali oddechový čas , který hned přinesl otočení stavu do půle na 3:2 pro hosty.
   Hned po půl minutě druhé půle už to bylo pro hosty 4:2 a vypadalo to na pohodový zápas. Jenže jakoby toto vedení kladenské až moc uklidnilo a než si uvědomili, že na hřišti nejsou sami, ale ještě i neporažený soupeř bylo to během pěti minut 6:4 pro domácí. I když aktivita byla stále na straně kladenských. Opět pomohl oddechový čas a začal velký obrat. V 34.minutě Tlustý snížil, o minutu později Růžička vyrovnal na 6:6 a domácí byli poloviční. V 37.minutě po dlouhé přihrávce na Růžičku zasáhl brankář domácích tak nekompromisně, že útočník hostů musel skončit na střídačce s podezřením na otřes mozku a gólman domácích v kabině za červenou kartu. Následný trestný kop úspěšně zahráli Nový se střelcem rozhodující branky Střihavkou a dali tak podobu konečnému výsledku na 7:6 pro Ebárnu. To znamená, že kladenští v soutěži neztratili zatím ještě ani jeden bod, jen tak dál!
   Svým výkonem opět přesvědčil v brance mladý Vošmík, který předvedl mnoho výborných zákroků.