LOGO FIFA-FUTSAL

mail to webmaster

TJ Sokol Katusice - Ebárna Boys Kladno "B"

3 : 4 (1:1)

Na palubovku nováčka soutěže odcestovala Ebárna v celkem silné sestavě, tradičně doplněné několika hráči širšího kádru A mužstva. Od začátku byla hra vyrovnaná, hostům dlouho trvalo, než si zvykli na menší rozměry haly. Po několika slibných šancích na obou stranách se poprvé skóre měnilo až ve 12.minutě, kdy se sám před brankářem na dvakrát prosadil Kolářský. Domácí odpověděli ve 14.minutě, když využili chyby hostující obrany. Prví poločas tedy skončil remízou 1:1. Po přestávce se hra Ebárny zlepšila a po samostatné akci Veselého šli hosté ve 23.minutě do vedení. Když se ve 28.minutě trefil Machač a ve 31. minutě znovu Veselý, zdálo se, že je rozhodnuto. Ebárna měla hru celkem pod kontrolou. Domácí však z pěkné kombinační akce snížili ve 35.minutě na 2:4. Snížení domácím dalo naději a ožili, hra Ebárny naopak začala být zbytečně nervózní. Po několika zbytečných chybách v obraně a ruce a faulu Kolářského měla Ebárna již 5. akumulovaných chyb. V tomto okamžiku se obranná hra hostů zklidnila a dobrou kombinační hrou na vlastní polovině získávali potřebný čas. Konec utkání zdramatizoval nešťastný dotek rukou při opětovném zakončení, novice v sestavě hostí Střihavky. Toho domácí využili a z 10m TK snížili v čase 39:45 na 3:4. Posledních 15 sekund se však odehrálo v režii Ebárny, která si tak odváží další vítězství, tentokrát celkem vydřené.