LOGO FIFA-FUTSAL

mail to webmaster

AFC Kralupy nad Vltavou - Ebárna Boys Kladno "B"

1 : 8 (1:2)

Po sobotní výhře A mužstva odcestovalo do Slaného "béčko" s cílem uhájit první příčku tabulky. Od začátku také vše nasvědčovalo jednoznačnému průběhu utkání, ale to by museli kladenští proměňovat vyložené šance. A tak z první vážnější akce domácí po chybě naší obrany skórovali. Uklidnění do hry vnesl vyrovnáním Nový, který zakončil akci po nahrávce Veselého. V 17.minutě ještě Machač se štěstím zvýšil na 2:1 a stanovil tak poločasové skóre. Druhý poločas už byl jen otázkou toho, jak dlouho vydrží domácí obrana fyzicky proti naší aktivní útočné hře. Zpočátku se jim to docela dařilo, ale ve 27.minutě zvýšil Hlaváč na 3:1 a definitivně tak protrhl střeleckou smůlu v halách BIOS, která nás provázela už od předchozího zápasu s Katusicemi. V následujících minutách bylo už jen otázkou na kolika vstřelených brankách hostí se zastaví ukazatel skóre. Do tohoto celkového výčtu se postupně zapsali nejprve 2x Veselý, Bureš, následně opět Veselý a v poslední minutě skórující Hlaváč.