LOGO FIFA-FUTSAL

mail to webmaster
K-sport Jindřichův Hradec - Ebárna Boys Kladno

5:7 (3:5)

Bylo to pro nás velmi důležité a zároveň velmi náročné utkání. Abychom udrželi kontakt se špicí tabulky, potřebovali jsme nutně vyhrát. Na druhou stranu jsme do utkání nastupovali bez zraněných Růžičky, Trojana, Junka ale také bez Veselého, Vimra, Holuba, Šroby, Nového, kteří plnili si plnili povinnosti ve svých klubech velkého fotbalu.
V naší sestavě tak debutovali a hned je třeba dodat, že velmi úspěšně brankář Vošmík, v poli hráli oba trenéři Kolářský s Hlaváčem. S kapitánskou páskou nastupoval poprvé David Müler.
První půli jsme začali velmi dobře a ve 4.minutě vedli po trefách Hlaváče 2:0!!Zápas byl opatrný a celkem dobře hrající domácí nováček měl i několik dobrých šancí. V útoku dominoval nestárnoucí bývalý reprezentant Wimberský a po jeho akcích se několikrát vyznamenal mladý Vošmík. Přesto bylo v 8.minutě vyrovnáno a začínalo se znova. Po samostatné akci a krásné střele Müllera jsme opět vedli, ale po nedorozumění v obraně Hradec podruhé srovnal. Závěrečné 3 minuty 1. půle nám vyšly a zkušení Spilko a Hlaváč, který po nádherné přihrávce Mandy, završil čistý hattrick, strhli na této houpačce vedení na naší stranu - poločas 3:5!! Do druhé půle jsme stanovili taktiku bezpečné obrany s rychlými protiútoky a kapitánu Müllerovi se podařilo splnit nejdůležitější úkol a to totální "vygumování" Wimberského.Až do času 36:30 se střídali útoky i šance na obou stranách. U nás v jejich spalování suveréně kraloval jinak dobře hrající Machač a naopak nás držel ve hře o vítězství výborný výkon brankáře.
Přesto byla koncovka dramatická. Domácím se podařilo šťastně snížit na 4:5, ale opět se ukázala morální síla Ebárny v kritické chvílí a dvěma brankami, Müllera a Hlaváče do prázdné branky při power-play domácích jsme definitivně zlomili odpor domácích. Půl minuty před koncem pak kosmeticky upravili na konečných 7:5 v náš prospěch.
Toto pro nás velmi důležité vítězství by nám mělo dodat klid před dvojicí velmi těžkých utkání, která nás teď čekají. Doma velmi zkušený a nebezpečný Arsenal Benešov a poté lídr a suverén soutěže Indoss Plzeň.