LOGO FIFA-FUTSAL

mail to webmaster

Rohožník Praha 21 - Ebárna boys Kladno

4 : 4 (1:2)

Když jsem před týdnem shrnul naší prohru na SELPu do jediné věty, vyhrál lepší, musím tentokrát naší remízu na Rohožníku vystihnout lapidárně "neskutečná škoda" . Zatím co ze SELPu dýchala futsalová síla a sebevědomí, Letňany byly nejslabším mužstvem se kterým jsme se letos utkali. Domácí nepředvedli nic jen úpornou obranu a val vystavěný 10m za půli na své straně a do útoku pouze stereotypní dloubáčky na střední útočníky.
   Od prvního střídání jsme byli lepší a měli i šance, ale kuriózně hned ve 2.minutě šli domácí do vedení po naší chybné rozehrávce a pěkné střele Dvořáka. Pak jsme se do Letňan zakousli a hrálo se na jednu branku. Logicky jsem do poločasu průběh otočili na 2:1 po střelách Šroby a Růžičky.
    I po obrátce byl zápas jednoznačný a po gólech Holuba a opět Šroby jsem ještě 4.minuty před koncem vedli už 4:1. Touž jsme hráli bez Veselého, který byl bez milosti vyloučen za faul na polovině hřiště. Oslabení naše mladá trojice Holub, Šroba, Junek zvádla i za podpory brankáře Mandy na výbornou. Poté však přišla již zmiňovaná 37.minuta a snížení domácích opět Dvořákem na 4:2.
   Rozhodnutí a pro nás infarktové padlo v poslední minutě, domácí začali hrát bez brankáře. Nejprve v čase 39:11 se povedlo Letňanům natřikrát snížit na 4:3. V čase 39:47, posoudil rozhodčí Vaněk souboj Růžičky s obráncem domácích jako nedovolený a dal tím domácím možnost kopat 10m TK za 6.faul. Ten však domácí Dvořák neproměnil, když se mu nepodařilo trefit branku. Zdálo se, že je rozhodnuto. Rozehrávali jsme od branky, ale po uspěchané akci jsme přišli o míč a dali tak domácím poslední šanci k vyrovnání, to se jim podařilo v čase 39:57, kdy nepříliš nebezpečné zakončení domácího střelce Dvořáka před Mandou nešťastně tečoval Šroba a míč skončil za zády našeho brankáře 4:4.
   Tentokrát si myslím, že jsme si zasloužili jednoznačně vyhrát, ale nedá se brečet a musíme se dívat dopředu k dalšímu utkání, v něm v pátek 22.10. od 20:30 hostíme v hale u Sletiště Rakovník.