LOGO FIFA-FUTSAL

mail to webmaster
Vydařená příprava

Ebárna boys Kladno - FC Brandýsek 8:2 (3:0, 4:1)

Utkání hrané na 3x 20min hrubého času, mělo pro náš celek přípravný charakter na druholigovou sezónu. Pro hosty měl být tento zápas poslední prověrkou před kvalifikací o futsalovou divizi, která se však zřejmě nebude konat a tak bude Brandýsek v příští sezóně startovat ve třetí nejvyšší soutěži. V prvních 20-ti minutách jsme si vytvořili herní převahu, kterou korunoval dvěma brankami Zachariáš a jednou nováček v sestavě Jan Vondra. V prostřední třetině doplnili domácí trenéři sestavu o dva nové hráče a vývoj hry byl podobný jako v prvním dějství. Hráči Ebárny byli důraznější v osobních soubojích, rychlejší a i mnohem přesnější v rozehrávce a zakončování. Což posunulo skóre na 7:1, když se po snížení L.Vránou postupně trefili Vimr, Zachariáš, Marek a Tlustý. Poslední část už se odehrála ve vyrovnaném duchu, a to i díky tomu, že oba celky polevily v nasazeném tempu. Na obou stranách však padlo ještě po jednom gólu, když za Ebárnu zvýšil na 8:1 z trestného kopu Nový a za hosty upravil na konečných 8:2 opět L.Vrána. V tomto přípravném zápase jsme chtěli zkusit pouze defenzivní část zápasu, kterou jsme od začátku přípravy trénovali. Ofenzivní část jsme nechali na hráčské chytrosti a intuici. Potěšil nás přístup hráčů k nejen tomuto zápasu, ale k celé přípravě. Shodli se po utkání oba trenéři Ebárny Petr Hlaváč a Jiří Kolářský. Závěrečný dík trenérů patří soupeři za přístup k utkání, a nezbývá nám než Brandýsku popřát hodně štěstí a sportovních úspěchů v nastávající sezoně.