mail to webmaster
SELP Exchange Praha - Ebárna boys Kladno

5 : 1 ( 2 : 0 )

.
Myslím, že jsme už dlouho nenarazili na tak kvalitního a kompaktního soupeře. Zápas se dá shrnout do jediné prosté věty, SELP byl lepší a vyhrál zaslouženě. V sestavě domácích nechyběl bývalý ligista Medynský, současný hráč druholigových Pardubic Macháček, další druholigový hráč rezervy Sparty Svátek a další kvalitní hráči jako Kahuda, Kurucz či bratr pardubického Macháčka. O tak kvalitním kádru si mnohá ligová mužstva mohou nechat jen zdát.
Už ve 3.minutě šel SELP do vedení po krásném uvolnění a nekompromisní střele Svátka. Pak jsme odhodili respekt a hrál se poměrně vyrovnaný futsal se šancemi na obou stranách. Na straně Ebárny šla střela Junka od tyče po brankové čáře do druhé tyče a do pole, dva samostatné úniky Holuba a Vimra zneškodnil brankář SELPu. Lehkou převahu bohužel pro nás vyjádřili domácí v 19. minutě, kdy se z 10 metrů trefil do šibenice Macháček. Do kabin se tedy odcházelo za stavu 2:0 pro domácí.
Ve druhé půli se obraz hry nezměnil, my jsme hráli celkem slušně , ale SELP výborně kombinoval, měl dobrý pohyb a dostával se do šancí. Naštěstí mnohokrát domácí narazili na dobře chytajícího Mandu. Přesto po tvrdé střele Mráze z 10m TK a přesném zakončení Kahudy zvýšili domácí na 4:0. Naše šance likvidovala obrana a domácí brankář. Až ve 39. minutě se nám podařilo skórovat, když z 10m TK dal naší čestnou branku Nový. Na druhé straně odpověděl stejnou mincí opět Kahuda a tak se zrodil konečný výsledek 5:1.
Soutěž je dlouhá, ale myslím, že SELP bude patřit mezi tři největší favority na postupo do 1.UMBRO ligy.

Jiří Kolářský
Trenér EB Kladno

Ebárna : Manda - Trojan, Nový, Růžička, Holub - Hlaváč, Spilko, Junek, Machač, Vimr
Trenér: Kolářský

SELP : Halbich - Kurucz, MacháčekR., Macháček P., Mráz, Svátek, Kahuda, Stejskal, Medynský
Trenér: Kolman

Sled branek: 1:0 - 3. Svátek, 2:0 - 19. Macháček, 3:0 - 36. Mráz , 4:0 - 38. Kahuda, 4:1 - 39. Nový, 5:1 - 40. Kahuda