JOMA-sport
AP&P obchodní společnost s. r.o.
Zapa Beton Peroutka Zenitel město Kladno
Hlavní stránka
Naše výsledky
Soupisky
Statistiky hráčů
Komentáře
Kde hrajeme
Trocha historie
Kontakt
Fotogalerie
Diskuzní fórum
Některé odkazy na futsalové weby
Futsal - fifa.cz
Fotbal.cz Futsalmagazine.cz

LOGO FIFA-FUTSALmail to webmaster
SELP Exchange Praha - Ebárna boys Kladno

5 : 1 ( 2 : 0 )


.
Myslím, že jsme už dlouho nenarazili na tak kvalitního a kompaktního soupeře. Zápas se dá shrnout do jediné prosté věty, SELP byl lepší a vyhrál zaslouženě. V sestavě domácích nechyběl bývalý ligista Medynský, současný hráč druholigových Pardubic Macháček, další druholigový hráč rezervy Sparty Svátek a další kvalitní hráči jako Kahuda, Kurucz či bratr pardubického Macháčka. O tak kvalitním kádru si mnohá ligová mužstva mohou nechat jen zdát.
Už ve 3.minutě šel SELP do vedení po krásném uvolnění a nekompromisní střele Svátka. Pak jsme odhodili respekt a hrál se poměrně vyrovnaný futsal se šancemi na obou stranách. Na straně Ebárny šla střela Junka od tyče po brankové čáře do druhé tyče a do pole, dva samostatné úniky Holuba a Vimra zneškodnil brankář SELPu. Lehkou převahu bohužel pro nás vyjádřili domácí v 19. minutě, kdy se z 10 metrů trefil do šibenice Macháček. Do kabin se tedy odcházelo za stavu 2:0 pro domácí.
Ve druhé půli se obraz hry nezměnil, my jsme hráli celkem slušně , ale SELP výborně kombinoval, měl dobrý pohyb a dostával se do šancí. Naštěstí mnohokrát domácí narazili na dobře chytajícího Mandu. Přesto po tvrdé střele Mráze z 10m TK a přesném zakončení Kahudy zvýšili domácí na 4:0. Naše šance likvidovala obrana a domácí brankář. Až ve 39. minutě se nám podařilo skórovat, když z 10m TK dal naší čestnou branku Nový. Na druhé straně odpověděl stejnou mincí opět Kahuda a tak se zrodil konečný výsledek 5:1.
Soutěž je dlouhá, ale myslím, že SELP bude patřit mezi tři největší favority na postupo do 1.UMBRO ligy.

Jiří Kolářský
Trenér EB Kladno

Ebárna : Manda - Trojan, Nový, Růžička, Holub - Hlaváč, Spilko, Junek, Machač, Vimr
Trenér: Kolářský

SELP : Halbich - Kurucz, MacháčekR., Macháček P., Mráz, Svátek, Kahuda, Stejskal, Medynský
Trenér: Kolman

Sled branek: 1:0 - 3. Svátek, 2:0 - 19. Macháček, 3:0 - 36. Mráz , 4:0 - 38. Kahuda, 4:1 - 39. Nový, 5:1 - 40. Kahuda
Diváků: 50