LOGO FIFA-FUTSAL

mail to webmaster

Atletico Skalka Praha - Ebárna Boys Kladno "B"

11 : 17 (5:7)

I tentokrát nebyla nominace na utkání jednoduchá, důležitější byl samozřejmě domácí zápas "A" mužstva. K utkání tedy odcestovalo pouze torzo sestavy doplněné o borce, kteří z různých důvodů nejsou zrovna pravidelní účastníci na trénincích a dva hráče juniorky. Přesto právě jim patří velký dík za to, že přišli a umožnili tak utkání vůbec odehrát.
Hala v Odolena Vodě zrovna neoplývá velkou hrací plochou a domácí jsou známí svými divokými výsledky, takže se není čemu divit, že utkání skončilo dvouciferným skóre. Po všech peripetiích se sestavou, jsme celkem přivítali, že se také domácí borci nesešli zrovna v hojném počtu a dokonce se musel o 5.minut posunout začátek utkání. Úvod zápasu nestihl domácí brankář, který se dostavil až v 6.minutě. Nutno dodat, že jeho předchůdce z řad hráčů z pole byl jistější. A tak se skóre začalo rozvíjet. S výjimkou vyrovnání na 1:1 se už domácím nepovedlo vyrovnat, ale několikrát se jim podařilo snížit na rozdíl jediného gólu. Domácí v prvním poločase přišli o vyloučeného hráče, který se na střídačce rozlítil na rozhodčího a museli tak pokračovat bez střídání. Začátek druhého poločasu využili domácí k opětovnému snížení na rozdíl jedné branky. Na to se nám podařilo zareagovat a uklidnit tak průběh zápasu. Od 35. minuty už domácí hráli ve třech, když po využité přesilovce, za vyloučení, neměli už nikoho na doplnění sestavy. Toho se nám podařilo využít k dalším kosmetickým úpravám skóre.
Závěrem se sluší ještě jednou poděkovat hráčům, že vůbec přišli, ale nedá mi se nezmínit o tragickém přístupu J.Pouchy, který rovněž přislíbil účast, ale nějak se zapomněl dostavit na sraz, či se alespoň omluvit. Ale to je asi v době mobilních telefonů neřešitelný problém.