LOGO FIFA-FUTSAL

mail to webmaster

Sebranka Stochov - Ebárna Boys Kladno "B"

2 : 6 (1:3)

Polovinu soutěže ukončil náš "B" tým utkáním se Sebrankou Stochov, které by se s nadsázkou dalo označit jako derby "Sebranek". Zatím co ta stochovská se tak přímo nazývá, ta ebárenská se k utkání dostavila. Když souběh termínů A i B mužstva, zranění a zimní přípravy hráčů na velkém fotbale dovolil odjet k utkání jen šesti borcům. A to ještě museli zaskočit navrátilci Jar.Fujdiar a Spilko a po dlouhé paze zaviněné zraněním se vrátil do sestavy Růžička.
   Samotné utkání mělo celkem klidný průběh. Do vedení šli domácí již ve 4.minutě. První branku Ebárny zaznamenal navrátilec Spilko v 7.minutě, pak následovala poklidná pasáž, když ani jeden z týmů nikam nepospíchal. Hráli jsme ze zajištěné obrany a čekali tak na chybu soupeře. To se nám vyplatilo na konci poločasu, kdy se podařilo dvakrát skórovat uzdravenému Růžičkovi. Když pak domácí Kočí neproměnil stoprocentní šanci, kterou mu včasným přesunutím zmařil hostující brankář, šlo se do kabin za stavu 1:3. Po změně stran se obraz hry nezměnil my jsme neměli kam pospíchat a domácím se evidentně nechtělo napadat rozehrávku v naší obraně. Šanci na zkorigování stavu měli v 28.minutě, ale pokutový kop z 6m kryl hostující brankář. Vzápětí se podařilo skórovat Spilko a domácí také protrhli střeleckou impotenci a ve 35.minutě snížili na 2:4. To je vyburcovalo k aktivní hře po celém hřišti, ale to byla vody na náš mlýn a řádky do zápisu přidali postupně Bureš a po něm Jarda Fujdiar stanovil konečný stav na 2:6.
   I přes problémy se sestavou se nám tedy podařilo obhájit neporazitelnost v první polovině soutěže. Hráčům to patří velký dík za předvedený výkon, jak individuální tak kolektivní. Další zápas nás čeká v sobotu kdy zajíždíme k důležitému utkání na palubovku druhého mužstva soutěže Jílového.