LOGO FIFA-FUTSAL

mail to webmaster

PK Třebusice - Ebárna Boys Kladno "B"

6 : 10 (3:3)

Další pokračování vítězné série nezačalo příliš optimisticky, když se domácí dostali v 11.minutě do vedení 3:0. Vzápětí se podařilo poprvé skórovat i nám a do konce poločasu vyrovnat na 3:3. Domácím, kteří měli dvě kompletní čtyřky, jako by postupně docházel dech. Do zápasu nastoupili ve velkém stylu a tempu, ale postupně začali odpadat fyzicky a jejich herní převaha z první desetiminutovky vzala za své. Naopak naše šestice postupně získávala kvalitní kombinací více ze hry. Což přineslo i úspěchy v podobě branek. Střelecky při chuti byli hlavě Střihavka a Růžička. V druhém poločase se nám tak podařilo odskočit až na 9:4, domácím se sice díky penaltě a střele P.Kubína snížit na 9:6, ale na nějaký závěrečný tlak jim již nezbývali síly a hlavně bylo ve 39.minutě asi příliš pozdě. Poslední slovo měl pak P.Růžička, který 2 sekundy před koncem z 10m TK, nařízeného po likvidačním zákroku domácího brankáře V.Zelenky na T.Střihavku stanovil konečný výsledek.