JOMA-sport
AP&P obchodní společnost s. r.o.
Zapa Beton Peroutka Zenitel město Kladno
Hlavní stránka
Výběr týmů
Sezóna 2004/2005
Sezóna 2003/2004
Některé odkazy na futsalové weby
Futsal - fifa.cz
Fotbal.cz Futsalmagazine.cz

LOGO FIFA-FUTSAL








mail to webmaster

SEZÓNA 2004/2005 1. UMBRO LIGA FUTSALU ČECHY - ZÁPAD
1.turnaj 2.turnaj 3.turnaj 4.turnaj 5.kolo 6.kolo 7.kolo 8.kolo

Tabulka po 4.turnaji
PořadíTýmZápasyVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.Viktoria Žižkov970236:1621
2.Ebárna Boys Kladno1061341:1419
3.TS Bakov N/J.960327:1518
4.Alfa Liberec951321:1916
5.Pramen Havlíčkův Brod940530:2812
6.Čechie Slaný1040623:2112
7.Benago Praha1031621:5010
8.Indoss Plzně1003713:483


4.turnaj
Pramen Havlíčkův Brod-Alfa Liberec 7:0 (3:0)
Benago Praha-TS Bakov N/J. 6:4 (2:3)
Pramen Havlíčkův Brod-Benago Praha 3:4 (1:2)
Pramen Havlíčkův Brod-TS Bakov N/J. 1:2 (0:1)
Benago Praha-Alfa Liberec 4:0 (1:0)
Ebárna Boys Kladno-Čechie Slaný 5:2 (3:1)
Indoss Plzeň- Viktoria Žižkov 2:6 (1:2)
Ebárna Boys Kladno- Viktoria Žižkov 1:2 (1:1)
Indoss Plzeň-Čechie Slaný 0:2 (0:0)
Ebárna Boys Kladno-Indoss Plzeň 11:0 (6:0)
zpět na tabulku

3.turnaj
Čechie Slaný-Viktoria Žižkov 1:3 (0:1)
Čechie Slaný-Pramen Havlíčkův Brod 0:3 (0:0)
Viktoria Žižkov-Benago Praha 8:2 (2:1)
Čechie Slaný-Benago Praha 8:0 (4:0)
Viktoria Žižkov-Pramen Havlíčkův Brod nehráno
Ebárna Boys Kladno-Indoss Plzeň1:1 (0:0)
Ebárna Boys Kladno- Alfa Liberec 1:2 (0:2)
Indoss Plzeň- TS Bakov N/J. 0:4 (0:0)
Ebárna Boys Kladno-TS Bakov N/J. 0:1 (0:1)
Indoss Plzeň- Alfa Liberec 2:2 (0:2)
zpět na tabulku

2.turnaj
Alfa Liberec-Čechie Slaný2:1 (0:1)
TS Bakov N/J.-Viktoria Žižkov 4:1 (3:0)
Alfa Liberec-Viktoria Žižkov 0:3 (0:1)
TS Bakov N/J.-Čechie Slaný 1:2 (1:0)
Benago Praha- Indoss Plzeň 1:1 (0:1)
Pramen Havlíčkův Brod-Ebárna Boys Kladno 1:6 (1:1)
Benago Praha- Ebárna Boys Kladno 1:8 (0:4)
Pramen Havlíčkův Brod- Indoss Plzeň 7:3 (3:1)
Benago Praha-Pramen Havlíčkův Brod3:8 (0:5)
zpět na tabulku

1.turnaj
Alfa Liberec-Pramen Havlíčkův Brod 5:0 kont.
TS Bakov N/J.- Benago Praha 5:0 kont.
Alfa Liberec-Benago Praha 5:0 kont.
TS Bakov N/J.-Pramen Havlíčkův Brod 5:0 kont.
Alfa Liberec-TS Bakov N/J. 5:1
Viktoria Žižkov-Čechie Slaný2:1
Viktoria Žižkov- Indoss Plzeň 9:3
Čechie Slaný- Ebárna Boys Kladno 1:4
Viktoria Žižkov-Ebárna Boys Kladno 2:4
Čechie Slaný-Indoss Plzeň 5:1
zpět na tabulku